Де придбати авто з Америки під ключ в Україні

Де придбати авто з Америки

Український автолюбитель має декілька варіантів придбання вживаного авто.

Наприклад, можна купити в Європі, як це роблять десятки тисяч українців. Але слабке місце таких автівок - пробіг: на жаль, часто він буває скрученим. Це несе ризик додаткових витрат на передчасний техогляд.

Можна придбати машину з рук в Україні, але ситуація з пробігом та ж сама. Третій варіант - це б/у машина зі Сполучених Штатів. Такі автівки мають цілу низку переваг перед європейськими та вітчизняними примірниками. 

Переваги автомобілю під ключ зі Штатів

Плюси машини з Америки з пробігом:

  • Якість збірки і запчастин. Мабуть, в Штатах вона - краща в світі. Заплативши ті ж самі гроші, що й за автівку з України, ви отримуєте справді якісне і надійне авто;
  • Правдива інформація про ТЗ. Зазвичай продавці не переховують пошкоджень і не надають хибну інформацію про транспортний засіб, який продають. Єдине виключення - аукціон Copart, на якому можуть зустрітись перекупники;
  • Чесний пробіг;
  • Привабливий дизайн. Машини зі Сполучених Штатів - ікони стилю, їх впізнають по всьому світу;

Мінуси автомобілів з Америки:

  • Доволі тривала доставка. В середньому транспорт зі Сполучених Штатів їде в Україну 2-3 місяці. Не кожен готовий стільки чекати;
  • Автозапчастини. У деяких моделей можуть виникати проблеми з запчастинами і комплектуючими.

Перед тим, як обирати ту чи іншу автівку, радимо проконсультуватись зі спеціалістами щодо її ремонту і ТО. Ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо цих питань у спеціалістів AMERICAMOTORS. Вони також підкажуть яке авто можна придбати в вашому грошовому діапазоні.

Де придбати авто з Північної Америки вигідно

Послуга “під ключ” - це комплексний підхід до придбання б/у автомобіля. AMERICA MOTORS допоможе вам на таких етапах покупки:

  • Підбір. Задайте характеристики бажаної автівки і отримайте підбірку машин з аукціону від експертів ринку протягом декількох годин!
  • Доставка. В AMERICA MOTORS привозять ТЗ в розумні строки. Доставка можлива в будь-яку точку України;
  • Митне очищення. На митниці можуть виникнути непередбачувані затримки через некорректні експортні документи. Аби уникнути цього, краще проконсультуватись щодо видів цих документів заздалегідь;

Після митного очищення автівку треба відремонтувати. Наступний етап - сертифікація, тобто првидення технічного стану транспортного засобу до європейських стандартів. В americamotors.com підкажуть де краще привести машину до ладу і пройти сертифікацію.

Дзвоніть сьогодні - і замовляйте тільки якісні автомобілі з Америки!