Побутова техніка, без якої не обійтися на сучасній кухні

Кухня сучасній господині - це не просто притулок каструль та ополоників. Це місце, де може перебувати найбільш високотехнологічна побутова техніка Kenwood - бытовая техника Kenwood, яка перетворить готування на справжнє задоволення. Ви забудете про те, що на приготування смачних рецептів йде багато часу і сил, адже з сучасними девайсами готувати гарніри, безліч десертів, м'ясні страви, соки та багато іншого можна в кілька разів швидше і без будь-яких зусиль.

Побутова техніка для кухні

 

Блендер

Блендер - це дуже корисний побутовий прилад для кухні, який дозволяє збити та перемішати будь-які продукти. Це незамінний гаджет для сімей з маленькими дітьми, які їдять подрібнену на пюре їжу. Крім цього, блендер стане кращим помічником для тих, хто вирішив зайнятися своєю фігурою або просто любить готувати різні коктейлі чи смузі. У Kenwood представлена ​​широка лінійка стаціонарних та занурювальних блендерів, максимально зручних в застосуванні.

Електром'ясорубка

Кожна господиня знає, що для приготування котлет немає нічого кращого самостійно зробленого фаршу. Для його приготування ідеально підходять сучасні електричні м'ясорубки, які швидко і якісно перемелюють м'ясо до потрібної консистенції. Завдяки спеціальним насадкам можна отримати як крупнозернистий фарш, так і пастоподібний, що ідеально підходить для приготування кебаба чи ковбасок. Кухонна техніка прискорює процес перемелювання м'яса, а також не вимагає від господині прикладати велику фізичну силу.

Соковижималка

Якщо ви любите смак свіжих фруктів і вважаєте за краще пити тільки натуральні соки, без соковижималки на кухні не обійтися. Сучасні соковижималки дозволяють швидко і просто отримати свіжий смачний сік з будь-яких фруктів та овочів з мінімальними втратами. Велика потужність такого приладу гарантує, що на виході ви отримаєте багато соку і повністю суху макуху. Власна соковижималка на кухні - це найкращий спосіб насолоджуватися корисними соками щодня.

Кухонна машина

Якщо ви не хочете захаращувати кухню, а вам конче потрібен блендер, м'ясорубка, соковижималка і міксер - немає нічого кращого, ніж придбати кухонну машину. Ця професійна побутова техніка Kenwood для кухні об'єднує в собі переваги відразу всіх вищеназваних приладів. Незважаючи на досить високу ціну такого девайса, він повністю окупає себе широким функціоналом. Потужна кухонна машина з різними насадками здатна замінити всі інші прилади на вашій кухні - тільки уявіть, яка це економія коштів і вільного місця.