Доставка товарів з Англії до України. Вигідні пропозиції

Доставка товарів з Англії до України

Транспортна компанія з перевезення вантажів Євро Екс вже більше десяти років працює на міжнародному ринку логістичних послуг. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе, як ефективний та надійний партнер для клієнтів, які користуються її послугами. Євро Екс доставляє вантажі з Англії, Польщі, Німеччини, Італії, Фінляндії, Швеції, Болгарії, та інших країн Європи.

Чому клієнти надають перевагу Євро Екс?

Компанія Євро Екс має величезну базу клієнтів, з якими у неї встановлені багаторічні довірчі відносини. Клієнти цінують надійність та висококласний сервіс, а також користуються різноманітністю послуг. Переваги компанії Євро Екс незаперечні:

  • оперативна доставка в найкоротші терміни. Побутова техніка, авто продукція, електроніка, інструменти, та інші товари, доставляються за 5-10 днів, в залежності від відстані, на яку перевозиться товар.
  • оформлення товарів на митниці. Вся документація та митне очищення проводиться оперативно та без ризиків. Тарифи на митне очищення відносно низькі. На збереження та цілісність вантажу надаються сертифіковані гарантії.
  • допомога в пошуку закордонних постачальників, і придбання товарів на 20% дешевше, встановленої вартості. Компанія бере на себе ведення переговорів і укладення угоди з постачальником, а також здійснює придбання, і супроводжує товари на експортну фірму.
  • вантаж доставляється з будь-якої точки Європи. Кур'єри зв'язуються з клієнтом, і кур'єрська служба забирає товар у певний час.
  • професійне оформлення документів. Юристи компанії займаються оперативним та професійним оформленням таких документів, як: Експортна декларація EX1 і Т1, TIR і CMR. Всі витратні та бухгалтерські документи при доставці товарів відповідають податковому законодавству.
  • здійснення комплексної логістичної послуги «двері-двері».
  • можливість безкоштовного зберігання вантажу на складах компанії до двох тижнів. В складських приміщеннях компанії, які розташовані в різних містах Європи та України, можна замовити консолідацію, перепакування, маркування або сортування продукції, яка зберігається.

Якщо вас цікавить доставка товарів з Англії в Україну (http://euro-ex.com.ua/dostavka-iz-velikobritanii/), або експорт з іншої країни Євросоюзу, звертайтеся за допомогою до логістичної компанії Євро Екс. Замовити вигідну доставку можна за допомогою офіційного сайту компанії euro-ex.com.ua.