Кавомашини від Vitek для приготування ароматних і смачних напоїв на основі кави

Кращий спосіб підбадьоритися на початку дня - випити чашку ароматної кави. Крім запаху, напій повинен обладати ще й відмінним смаком. Забезпечити його зможе приготування кави в спеціальній кавомашині. Процес не займе багато часу, а результат буде відмінним.

Купівля такого пристрою - справжнє свято для кавоманів. Серед великої різноманітності моделей, які пропонують різні торгові марки, особливою популярністю користуються пропозиції від бренду Vitek. Попит обумовлений високою якістю кавоварок в поєднанні з доступною ціною. Крім того, моделі цього бренду мають вишукане оформлення, яке гармонійно доповнить дизайн будь-якої кухні. Також серед переваг необхідно виділити компактні розміри і велику продуктивність.

Кавоварка Вітек

Чому варто купити кавоварку Vitek

Кожна кавоварка Вітек - це зручний і сучасний побутовий прилад, який дозволяє готувати чудову каву. Обираючи пристрій виробництва цієї торгової марки, покупець отримує надійну і безпечну кавоварку. Серед її особливостей необхідно виділити:

  • наявність функції, яка дозволяє налаштовувати помел;
  • оснащеність зручним контейнером, який можна знімати;
  • систему, яка забезпечує швидке приготування;
  • простоту догляду (елементи кавомашини можна мити в посудомийній машині);
  • вбудовані фільтри для води.

Крім цього, у кавоварок Vitek є капучинатор, піддон для крапель, спеціальна функція підігріву чашки.

Догляд за пристроєм передбачає не тільки очищення від забруднень його елементів, а й проведення декальцінаціі. Для цього підійде спеціальний засіб, який запобігає утворенню накипу. Він видалить наліт, який з'являється в процесі експлуатації на стінках чайника блоку.

Які моделі пропонує виробник

В асортименті торгової марки Vitek представлені кавомашини таких видів: краплинні і для приготування еспрессо.

У кавоварки крапельного типу простий принцип роботи. Спочатку вона нагріває воду, після чого рідина проходить крізь фільтр і мелену каву. Стікає готовий напій до спеціальної прозорої колби. Такі моделі виготовляють із пластику, вони мають скляні елементи. Коштують краплинні кавоварки недорого, тому відносяться до категорії бюджетної продукції.

Моделі, за допомогою яких можна приготувати еспресо (воно є основою капучино, лате та інших напоїв), коштують дорожче крапельних. Але вони мають розширені можливості. А ще такі кавомашини дозволяють в повній мірі розкрити смак і аромат зерен, які використовуються. Такі пристрої для зручності вибору розділені на окремі види і бувають: помповими, паровими, комбінованими, поршневими.

Як користуватися кавоваркою? Для цього необхідно засипати мелену каву і налити води, обрати відповідний режим роботи (для приготування потрібного напою). Після цього можна додати молока, скористатися капучинатором для створення ніжної пінки. Деякі моделі можуть одночасно готувати відразу кілька чашок кави.