Для чого потрібна радіоняня?

Для чого потрібна радіоняня?

Сучасним батькам досить складно цілодобово спостерігати за своїми дітьми. Адже необхідно і будинок прибрати, і поїсти приготувати, і собою трохи зайнятися. А фінансові кошти на послуги няні є далеко не у всіх. Саме тому ми пропонуємо вам відмінний вихід - радіоняню. Вона являє собою невеликий пристрій, який здатний передавати звуки на відстані. Придбати радіоняню в Києві можна в інтернет-магазині Babyshop. Тут ви знайдете великий вибір товарів для дітей будь-якого віку.

Критерії вибору няньки

Якщо ви вирішили купити радіоняню, то можете вважати, що прийняли вірне рішення. В інтернет-магазині Babyshop - https://babyshop.ua/detskaya-komnata/radio--i-videonyani є великий асортимент таких виробів. Але для того щоб зробити дійсно правильний вибір, вам необхідно керуватися наступними критеріями:

  • Живлення. Якщо ви плануєте використовувати радіоняню не тільки вдома, а й на дачі або в гостях, тоді краще віддати перевагу моделям, які працюють від попередньо зарядженого акумулятора.
  • Термометр. Вбудований термометр дозволяє батькам стежити за температурою приміщення, в якому грає дитина. Цей варіант підійде не тільки для новонароджених, а й для малюків дещо старшого віку.
  • Датчик вологості. Такі моделі дозволяють визначати вологість у приміщенні. Також є варіант зі спеціальним датчиком, який кріпиться до підгузника і допомагає батькам визначити на відстані, що його час змінити.
  • Зв'язок. Зв'язок може бути одностороннім або двостороннім. У першому випадку тільки ви чуєте звуки в дитячій, а в другому - малюк теж може вас чути. Двосторонній зв'язок підходить, якщо малюк дуже стурбований під час відсутності мами, і вона може йому сказати, що вже йде, поки буде добиратися до дитячої з іншого кінця будинку.
  • Мелодії. Можна включити музику в радіоняні, що допоможе малюкові швидше заснути, або просто заспокоїть його.

Яку саме вибрати радіоняню, вирішувати тільки вам. Це безпосередньо залежить від ваших індивідуальних переваг та побажань.

Де придбати радіоняню?

Де придбати радіоняню?

Якщо вам дійсно потрібна високоякісна радіоняня, то ми вам рекомендуємо звернутися за допомогою до інтернет-магазину Babyshop. Тут ви точно знайдете великий вибір дитячих товарів за доступними цінами. Кожен з виробів відрізняється високою якістю. Крім того, в магазині працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи за плечима і з досить високим рівнем кваліфікації. Вони неодмінно дадуть відповідь на всі ваші запитання в телефонному режимі або в соціальних мережах. Що стосується доставки товарів, то відправка продукції здійснюється в той же день, якщо ви встигнете зробити замовлення до 12-ї години.

Купуйте радіоняню, і будьте спокійні за вашу дитину.