Неприводний роликовий конвеєр – особливості конструкції, переваги та сфера застосування

Щоб оптимізувати витрати на товарообробку та прискорити процес пересування вантажу, застосовують різні рішення, серед яких високу ефективність забезпечує неприводний роликовий конвеєр. Устаткування відрізняється модульною конструкцією. Воно призначене для механізації переміщення боксів та ящиків під час вантажно-розвантажувальних робіт з метою виконання технологічних операцій (упаковка, облік, контроль, зважування, сортування) під час складання замовлення, передачі та накопичення вантажу. Неприводний роликовий конвеєр знайшов своє застосування на складах фармвиробників та фармдистриб'юторів, фірм, які спеціалізуються на доставці посилок, роздрібній торгівлі, електронній комерції.

Неприводний роликовий конвеєр

Конструктивні особливості обладнання

Рольганг неприводний є функціональною системою модулів:

  • прямі конструкції;
  • поворотний модуль;
  • відкидні секції;
  • конструкції розгалуження та перетину.

Кожен модуль, який становить систему, розробляється з урахуванням вимог чинних стандартів якості, виготовляється із сертифікованих, стійких до навантажень та впливу агресивних факторів навколишнього середовища матеріалів з використанням інноваційних технологій.

Використання високотехнологічного верстатного обладнання дозволяє випускати рольганги з покращеними технічними характеристиками. Конвеєр характеризується:

  • широким діапазоном робочих температур. Рольганг можна використовувати в опалювальних та неопалюваних приміщеннях за t повітря від 0 до +40 градусів Цельсія. При цьому вологість не має перевищувати 70%;
  • високою вантажопідйомністю. Навантаження на ролики не має перевищувати 35 кг;
  • універсальністю застосування. Обладнання використовується для переміщення різних вантажів, упакованих у гофрокоробки або пластикові лотки. Розміри коробки мають бути в межах таких параметрів: 180 х 180 х 10 мм, 600 х 400 х 400 мм;
  • можливістю адаптації за умов використання. Устаткування легко інтегрується у складське приміщення будь-якого планування та площі, адже легко змінює конфігурацію за рахунок своєї модульної конструкції;
  • підвищеною міцністю та комплектацією деталями, розрахованими на інтенсивне використання.

Усе це дозволило збільшити експлуатаційний ресурс системи.

Неприводний роликовий конвеєр характеризується швидкими процесами монтажу та обслуговування завдяки модульній конструкції.

Конструкція неприводного роликового конвеєра

Переваги рішення від KAPELOU

Компанія проектує та виробляє неприводні рольганги з подальшою видачею гарантії на всі транспортери. Клієнти забезпечені найкращим сервісом, адже за потреби фахівці KAPELOU виїжджають на об'єкт та здійснюють налаштування роботи обладнання під потреби підприємства. Компанія реалізує будь-які проекти, незалежно від їхнього рівня складності. Зібрати роликовий конвеєр можна будь-якої довжини та форми, бо система характеризується модульною будовою.

Ціна транспортера залежить від його технічних характеристик. Чим більше модулів містить конструкція, тим вищою є її вартість.

Компанія KAPELOU гарантує, що конвеєрне обладнання надійно функціонуватиме, забезпечуючи максимально ефективну роботу складу.

Джерело: сайт kapelou.com/ru