Переваги шин Nokian

Фінська гума Нокіан гідно оцінюється мільйонами власників автомобілів по всьому світу. Попит на шини цього виробника дуже великий і в Україні. Особливою популярністю користуються зимові шини бренду Nokian, але й літні моделі не дуже відстають від них за результатами продажів. У чому секрет успіху компанії і чому шини Нокіан гідні вашої уваги?

Переваги шин Nokian

  • Запатентована розробка Run Flat. Суть цієї технології полягає в тому, що навіть зі спущеною покришкою і за повного завантаження, авто зможе проїхати близько 50 км. Якщо за кермом знаходиться тільки водій, ця відстань може досягати і 150 км. Все залежить від важкості та завантаженості автомобіля.
  • Експлуатаційні переваги шин Нокіан. Сучасні покришки цього бренду маркуються спеціальним індикатором у вигляді зображення сніжинки. Цей елемент демонструє ступінь зношування гуми. Розробники подбали про те, щоб автовласник міг стежити за тим, як швидко зношуються шини та чи рівномірне у них зношування. Міняти шини Nokian слід тоді, коли сніжинка повністю зітреться.
  • Вища щільність гуми. Виробник використовує для виготовлення шин унікальний склад гуми. Завдяки цьому активна експлуатація таких шин значно збільшується. Сприяє цьому наявність у складі силікатів, а також додаткових компонентів, які підвищують зносостійкість коліс. Тому багато і воліють купити шини Нокіан - служать вони довше аналогів.
  • Особлива технологія шипів. Щоб автомобіль міг гальмувати без будь-яких проблем і виконувати різноманітні маневри на дорозі, продукція компанії отримала особливу конструкцію шипів. Такі шипи забезпечують якісніше та безпечніше гальмування за рахунок наявності шести граней.
  • Мінімум шуму під час водіння. Для зниження ймовірності появи сильного шуму, між шиною і шипами забезпечено спеціальний повітряний прошарок. Завдяки цьому покришки виходять досить тихими та комфортними для водіння.
  • Оригінальна будова протектора. Виробник чимало часу приділяє розробці протектора, через якість якого багато автолюбителів і вирішують шини Нокіан купити в Україні. Так, наприклад, деякі частини шини трохи скошені. За рахунок цього досягається мінімізація ковзання авто дорожнім покриттям. Крім того, протектори шин легко очищаються від сміття, бруду, снігу та вологи.

Отримати відповіді на всі питання можна, вивчивши особливості та переваги такої гуми та підібравши для себе оптимальну.