Що краще приватний майстер чи сервіс-центр з ремонту побутової техніки?

Що краще приватний майстер чи сервіс-центр з ремонту побутової техніки?

Холодильник або пральна машина перестали вас радувати? Вони не виконують свої основні функції, доставляють все більше клопоту? Ви все частіше замислюєтеся про придбання нового обладнання? Не поспішайте. Можливо, вдасться заощадити значну суму грошей, відремонтувавши вже наявні прилади.

Ремонт або заміна навіть найдорожчого вузла чи запчастини коштує значно дешевше нового агрегату. Вартість робіт, зазвичай, невисока і доступна. Ціни на послуги можна дізнатися, зателефонувавши за телефонами приватним майстрам або до сервіс-центру. Наприклад, надійний та якісний сервісний центр у Вінниці має назву Техсервіс і знайти його можна за ось цим посиланням http://techservice.vn.ua/, але може краще знайти приватного фахівця? 

Що ж краще все-таки: розташований неподалік сервісний центр чи рекомендований знайомими приватний фахівець? Давайте розбиратися.

Ремонт побутової техніки в сервіс-центрах: переваги та недоліки

Тестування і ремонт побутової техніки на дому виконується з використанням сучасного обладнання, оригінальних запчастин. Гарантійний ремонт і обслуговування проводиться безкоштовно. Якщо виконати всі роботи на дому неможливо, то прилади транспортують до сервісних центрів (перевезення здійснюється за рахунок компанії).

  • Переваги: сервісні центри ретельно підходять до вибору фахівців. Дилетанти туди не потрапляють. Перевага віддається людям з профільною освітою, стажем роботи в необхідній області. Крім того, такі організації регулярно проводять переатестацію своїх працівників, видають сертифікати, організовують перенавчання та курси підвищення кваліфікації.
    Гарантійний талон на подальше обслуговування сервіс-центр видається обов'язково!
  • Недоліки: вартість трохи вища, ніж у приватного майстра. Вона складається з ціни на запчастини і комплектуючі, виду використовуваного для ремонту обладнання, складності поломки та вартості виконаних робіт.

Приватний майстер: за і проти

  • Проти: хорошого майстра буває знайти непросто. Тут мало ознайомитися з оголошеннями в Інтернеті або місцевих газетах. Найчастіше, їх публікують люди, які мають невисоку кваліфікацію, котрі перебиваються випадковими доходами. У них неможливо перевірити стаж роботи з тими чи іншими пристроями, наявність сертифіката та інших дозвільних документів. І найголовніше вони не дають жодних гарантій!
  • За: послуги приватника можуть коштувати дешевше. Приватний майстер приїде додому у зручний для вас час. Всі маніпуляції він буде проводити на ваших очах. У нього можна вимагати розписку про надання послуг, в яку бажано додати гарантійні зобов'язання. Правильно оформлені розписки мають юридичну силу нарівні з нотаріально завіреними документами.

Налагодження дорогого обладнання обов'язково довіряйте професіоналам. Так ви будете спокійні за його збереження. Воно зможе отримати друге життя і ще довгі роки радувати вас безперебійною і надійною роботою.