Широкий вибір дитячих велокрісел

Широкий вибір дитячих велокрісел

Багато батьків хотіли б не розлучатися зі своїми дітьми ні на секунду, навіть коли вони їздять на велосипеді. Щоб під час таких прогулянок та організації дальніх поїздок можна було брати дитину з собою можна придбати спеціальне крісло.

Такий пристрій являється сидінням, яке кріпиться до дорослого колісного транспорту. Воно забезпечує маленькому пасажиру надійну фіксацію, комфорт і високі показники безпеки під час їзди з батьками. Застосовувати таке сидіння можна буквально з того самого моменту, коли малюк навчиться сидіти.

Такий зразок спеціалізованої екіпіровки для велосипедів вважається життєво необхідним придбанням для транспортування малюка. Не дивлячись на те, що деякі батьки помилково вважають, що крісло для перевезення не є обов'язковим, тільки якісне та надійне крісло забезпечує показники безпеки й зручності на належному рівні.

Щоб виріб витримав всі навантаження і надійно служив тривалий час, батькам варто обирати сучасні моделі дитячих велокрісел. Вони виготовляються з ударостійкого пластику і легкого металевого каркасу. Це виключно практичні, довговічні та зносостійкі вироби, які оснащуються надійним фіксатором положення, міцними ременями безпеки, обмежувачами та підлокітниками, які захистять малюка від випадання під час їзди. Конструкція здатна витримати зіткнення з жорсткими об'єктами, пом'якшуючи удар при виникненні аварійної ситуації.

За показниками безпеки дитячі велокрісла порівнянні з якісними аналогами для перевезення дитини в салоні автомобіля. Вони надійно захищають голову малюка, кінцівки та інші вразливі ділянки тіла. Більшість стандартних моделей призначені для транспортування маленького пасажира вагою до 15-22 кілограм, але можна підібрати індивідуальний варіант. Зразки відрізняються ще і тим, з якого боку крісло кріпляться до велосипеда – позаду або спереду.

Якщо використовувати сидіння на рамі, то малюк завжди буде знаходитися на очах у водія. Так тато або мама зможе доглядати за пасажиром під час поїздки. Моделі з фіксацією на багажнику призначені для перевезення дітей старших трирічного віку, такі конструкції мають найвищу вантажопідйомність. Сидіння для задньої частини велосипеда не обмежують огляд і не ускладнюють поворот керма. Широкий асортимент дитячих велокрісел на https://child-bike.com.ua/ua/katalog/detskoe-velokreslo/, надійні і довговічні крісла.