Сучасний самогонний апарат: з чого складається і як працює

Знайти якісний алкоголь в продажу - завдання не з легких. Багато видів магазинного алкоголю викликають алергію, розлад травлення та інші неприємні реакції організму. Тому багато людей вважають за краще відзначати свята та інші важливі в житті події зі спиртними напоями власного виробництва. Досягти успіху в цій справі допомагають самогонні апарати. У продажу можна знайти такі пристрої виробництва різних торгових марок. Якісна продукція випускається під торговою маркою Kors. Вона виробляє декілька лінійок апаратів. Вибрати і придбати відповідний варіант можна на сайті kors.ua.

Самогонний апарат

Що містить в собі класичний комплект обладнання

Апарат для приготування домашнього алкоголю в стандартному виконанні укомплектований такими елементами:

  • перегінним кубом (використовується для заливання вихідної сировини);
  • колони (пристрій для очищення парів, їх зміцнення і конденсації, а потім перенаправлення до приймальної ємності);
  • додатковими пристроями (шланги з силікону та поліуретану, голчасті крани, термометри).

Також до дистиляторів додається детальна інструкція з використання і гарантійний талон.

Принцип роботи самогонного апарату

В основі роботи самогонного апарату - процес дистиляції. Рідина розділяється на фракції шляхом випарювання, а потім конденсується.

У головному елементі - перегінному кубі, на постійній основі йде підтримка високого температурного режиму. До нього приєднується спеціальний патрубок з нержавіючої сталі, який називається краплевловлювачем (він з'єднується з конденсатором).

Закипання браги відбувається в кубі. Після чого її пари направляються до труби зі сталі, після переміщення якою потрапляють до конденсатора. Там вони знову стають рідкими.

Далі відбувається охолодження. Після цього готовий домашній алкоголь надходить до приймальної ємноості. Звідти його можна розливати по пляшках.

У бразі присутні сивушні масла. Вони не можуть перетворитися на пару за температурного режиму куба. Але через те, що самогон проходить крізь дистилятор, вдається отримати чистий алкогольний напій без шкідливих домішок. Також він потрібен і для іншої важливої ​​мети - виробництва напоїв, які мають відповідну міцність і потрібні смакові якості.

Процес перегонки браги - повністю контрольований. Можна особисто спостерігати за кожним етапом виробництва власного алкоголю.