Топ 3 водонагрiвачiв для дому
обрати бойлер можна за нашими порадами

Топ 3 водонагрiвачiв для домуВибираємо перевіреного виробника. Варто зазначити, що на українському ринку особливою популярністю користуються електричні водонагрівачі таких фірм:

  • Zanussi;
  • Thermex;
  • AEG;
  • Bosch;
  • Ariston;
  • Gorenje;
  • Electrolux.

Ці фірми пропонують як досить бюджетні варіанти, так і дорожчі моделі з більшою кількістю функцій. Модельний ряд представлений різною ємністю - користувач має обрати в залежності від потреб своєї родини.

Оптимальний бойлер на 50 літрів

Для родини на 2-3 людей цілком достатньо бойлера ємністю 50 літрів: цього вистачає на кухню і на ванну кімнату. Серед добре знаних варіантів варто розглянути фірму Zanussi – модель ZWH /S 50 Symphony, вона є досить новою і наділена багатьма позитивними характерстиками. Наприклад, 50 літрів води будуть нагріті до температури 75 за Цельсієм всього за дві години, при цьому прилад споживає мінімальну кількість електроенергії – всього 1,5 кВт/год. Досить компактний і економічний, такий бойлер має надійну електроніку, яка захистить від перегріву – він вимнеться, якщо вода буде відсутня.

Велике значення має і те, який встановлено тен для бойлера – в EasyFix ви зможете придбати надійні тени закритого та відкритого типів. Також у представленій моделі встановлений магнієвий анод, який захищає тен від корозії. Представлена модель відноситься до бюджетних, але надійних варіантів.

Електронагрівач на 80 літрів

Якщо ваша сім’я складається з 3-4 людей, то вам варто придбати модель електричного накопичувального бойлера ємністю на 80 літрів. Варто зупинитися на варіанті Electrolux EWH 80 Formax – це надійна модель шведської компанії. Бойлер нагріває весь об’єм приблизно за три години, більший термін експлуатації приладу забезпечується за рахунок «сухого» тену, який напряму не контактує з водою. Потужність моделі складає 2 кВт, внутрішній бак надійно захищений від корозії.

Бойлер для великої родини

Якщо ваша родина складається з 5 людей та більше, для щоденних потреб не вистачить 80 літрів. Оптимальним варіантом буде модель на 100 літрів. Пропонуємо зупинити свій вибір на відомій європейській марці Gorenje і власне на моделі GBFU 100 E потужністю 2 кВт. В якості матеріалу для внутрішнього баку використовується емальована листова сталь – ця технологія є перевіреною і довговічною. Всього через три години нагріву при розведенні ви отримаєте до 200 літрів теплої води температурою 40 градусів. Ця модель є однією із найпопулярніших серед бойлерів великого літражу – вона проста в користуванні, має зрозумілі позначки індикації роботи та помірне споживання електроенергії.