Витяжка для манікюру: чому майстри купують Air Max

Деякі майстри купують дешеві витяжки для манікюру, абсолютно не замислюючись про наслідки. По-перше, подібне обладнання не в силах впоратися з великою кількістю пилу, якого особливо багато під час процесу корекції та нарощування. По-друге, велика кількість пилу - це негігієнічно. По-третє, рано чи пізно дешева витяжка зламається. У кращому випадку її можна відремонтувати, в гіршому - і зовсім від неї позбутися. Потім доведеться купувати таку ж, і так по колу.

Витяжка для манікюру Air Max

Але ж можна від самого початку придбати гарний апарат, як витяжка для манікюру Air Max (вытяжка для маникюра Air Max), яка буде виконувати своє завдання на всі сто відсотків. Чим відрізняється гарна витяжка? Продуктивність вентилятора є в кілька разів вищою, ніж в недорогому манікюрному пилососі.

Манікюрна витяжка Air Max

Потужність витяжки легко регулюється одним натисканням. Гарний прилад відрізняється невеликою гучністю. Конструкція ретельно продумана до найменших дрібниць. Витяжка зручна в роботі. Придбати її можна в інтернет-магазині STALEX, тут же https://staleks.ua/gel-laki-dlya-nogtey/brand-reforma/ представлений великий вибір гелів лаків Реформа та інших знаменитих брендів.

Витяжка від бренду Air Max

Витяжка для манікюру Air Max справедливо вважається однією з кращих помічниць майстра нігтьового сервісу. Серед її переваг можна виділити високу потужність, ручну збірку апаратів, якісні матеріали, унікальну і запатентовану форму корпусу.

Кожен виріб забезпечено німецькими вентиляторами, які мають ресурс роботи понад 50000 годин. Витяжки прекрасно справляються з великою кількістю пилу під час будь-якого виду роботи і захищають не тільки майстра, а й його клієнта. Прилади легко чистити завдяки знімному фільтру. Вони не займають багато місця, тому їх можна брати з собою навіть у подорож. На кожну витяжку діє гарантія до двох років, а зручний сервіс дозволить замовити товар в будь-яку точку світу.

Різновиди витяжок від Air Max

Компанія на сьогоднішній день має в своєму розпорядженні два типи пристроїв для манікюру, представимо їх більш детально:

  • Настільні витяжки з фільтром або мішечком. Перші зараз набирають популярність, бо всмоктують до 99% пилу.
  • Врізні витяжки для манікюрного столу. Вони не займають багато місця, бо встановлюються безпосередньо в стіл. Значно прискорюють процес роботи.

Витяжка для манікюру від Air Max - відмінний варіант для майстрів, які на регулярній основі роблять нарощування або корекцію. Разом з цим приладом можна назавжди забути про пил, який є шкідливим для здоров'я майстра і клієнта. Згідно відгуків, близько 90% клієнтів перестають використовувати під час роботи маску для обличчя після придбання витяжки AirMax. Головне - не забувати про правила користування витяжкою: правильно тримати над нею руки для кращого всмоктування пилу. Ще одне правило, якого слід дотримуватися, - регулярно міняти фільтр. Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, можна виключити професійні ризики для здоров'я майстрів нігтьового сервісу.