Як вибрати планшет дитині – 4 найкращі поради

Планшети перестали бути незвичайною іграшкою для сучасної дитини – вони необхідні для навчання, розваг, спілкування з батьками та друзями. Тому важливо вибрати підходящий планшет для своєї дитини. Отже, на які фактори варто звернути увагу при купівлі планшета для дитини? У цій статті ми вкажемо на особливості гаджетів з системою Android, як планшет samsung, та системою IOS, як Apple на різницю в процесорах, розмірах і багато іншого.

Планшет для дитини

Роздільна здатність екрану

Для дітей будь-якого віку роздільна здатність екрану є одним з найважливіших критеріїв при покупці планшета. Старшим дітям буде цікаво дивитися відео та грати в ігри. У той же час ми також маємо враховувати, чи не шкідливий планшетний комп'ютер для очей дитини.

Чим більше пікселів на екрані планшета, тим краще виглядатимуть картинки та відео і тим менше з'являтимуться шуми. Ми можемо вибрати роздільну здатність екрану відповідно до віку дитини, наприклад, планшет з роздільною здатністю 1280x720 або 2048x1536 пікселів більше підходить для дітей старшого віку, наприклад, 7-8 років. Роздільна здатність 800х600 застаріла і підходить тільки для зовсім маленьких дітей, адже планшет з дуже низькою роздільною здатністю не має для нас особливого сенсу.

Розмір екрану

У більшості випадків вага планшета залежить від його розміру. 

  • Планшет має мінімальний розмір 7 дюймів, він відмінно підійде для дітей 4-5 років, він дуже легкий і його зручно тримати в руках, будь то ігри або перегляд веб-сторінок. Звичайно, для такого планшета вони мають слабшу апаратну конфігурацію, але здатні запускати прості програми.
  • Планшети з діагоналлю 8-10 дюймів важать близько 500 грамів, у них якісніші динаміки і потужніша апаратна конфігурація, що робить їх ідеальними для дітей 7-10 років. Діти можуть завантажити деякі ігри, відео та картинки. Однак батьки мають обмежувати час, протягом якого діти граються з планшетними комп'ютерами, і не дивитися довго в екран, інакше це може призвести до короткозорості. 
  • Планшети більше 10 дюймів надто важкі для дітей. Тому не рекомендується їх купувати дітям.

Як вибрати планшет для дитини

Операційна система планшета

На сьогодні на ринку в основному представлені два типи планшетних комп'ютерів: iOS та Android. Різні системи мають різні інтерфейси, кількість безкоштовних програм та зручність використання. Кожна система має свої переваги та недоліки, тому враховуйте їх переваги при покупці планшета для своєї дитини.

Планшети на базі Android популярні серед батьків, вони коштують менше, ніж планшети Apple, і більш важливо, що вони пропонують безліч безкоштовних програм для завантаження і вважаються кращим варіантом для дітей віком від 7 до 10 років. Діти отримають доступ до Play Market із тисячами ігор. Планшетний комп'ютер Apple має швидкий час відгуку, майже без затримок, і операційний інтерфейс також дуже гарний. Однак такі планшети дорогі, і багато програм не можна завантажити безкоштовно.

Процесор

Більшість дітей використовують планшетні комп'ютери, щоб грати в ігри або дивитися відео, а ці яскраві та цікаві ігри та відео висувають високі вимоги до обладнання. Всі процесори можна розділити на 3 категорії за кількістю ядер: 

  • 2 ядра; 
  • 4 ядра; 
  • більше 6 ядер. 

У наші дні планшети з двома ядрами рідко зустрічаються на ринку. Такий процесор найбільше підходить для дітей молодшого віку, наприклад, 4-6 років. Планшет із таким процесором працює дуже повільно, а програмне забезпечення, яке можна завантажити, обмежене. Хоча такий планшет коштує дешево, купувати його дітям не рекомендується.

Планшети із 4-ядерними процесорами підходять для дітей будь-якого віку. На них можна запускати більшість ігор, завантажувати довгі фільми та одночасно відкривати кілька веб-сторінок. Незважаючи на більш високу ціну таких гаджетів, вони також прослужать довше та забезпечать відмінне співвідношення ціни та якості. Планшети з 6 ядрами та вище призначені для дорослих, які використовують їх для роботи. Завдяки їм можна завантажувати та відкривати будь-які важкі програми та ігри. Діти взагалі не користуються таким потужним планшетом.

Висновки

Простіше кажучи, зараз на ринку представлено безліч планшетних комп'ютерів, нам потрібно враховувати перераховані вище фактори при виборі такого типу гаджетів для дітей і вибирати найбільш підходящі.