Мікрохвильова піч чи духова шафа: який подарунок бажаніший

Мікрохвильова піч

Час від часу ми страждаємо від відсутності ідей, що ж подарувати близьким. Хочете гарантовано потішити дорогу вам людину – обирайте корисні речі. Сучасні кухонні помічники є ідеальним варіантом привітання з будь-якої нагоди: ювілею, весілля, входин чи народження дитини.

Фахівці шведської компанії-виробника Electrolux запевняють: мікрохвильова піч завжди корисний і показний подарунок. А що ж до духової шафи? Розберемося разом.

НВЧ: необхідний девайс на сучасній кухні

Кожен, хто отримав такий презент чи придбав собі пристрій самостійно, вже у перші ж дні зрозумів: мікрохвильова піч є запорукою швидкого й зручного приготування їжі.

Це функціональна помічниця на кухні, що здатна істотно спростити життя своєму господареві. Вона позбавляє необхідності дбати про вечерю, обмежившись напівфабрикатами чи гарячою стравою, зробленою раніше. А також хвилюватися за гарячий обід, коли дитина прийде зі школи додому.

Який пристрій обрати для батьків

Духова шафа у подарунок батькам

Надати перевагу мікрохвильовці чи духовій шафі для консервативного старшого покоління буває важко, тому є сенс ознайомитися і з найцікавішими моделями духовок за посиланням https://www.electrolux.ua/ua/kitchen/cooking/ovens/.

З істотних відмінностей шафи й мікрохвильовки називають:

  • габарити. Печі значно менші за розміром і зручні у встановленні: їх можна, наприклад, закріпити на кронштейні;
  • потужність. Духові шафи споживають більше енергії, але готують швидше навіть великі порції їжі;
  • функціональність. Попередньо встановлені програми є в обох пристроях, але в шафі їх зазвичай більше.

Якщо ваші батьки полюбляють вишукані страви, обирайте просунуту духовку, а от для розігріву чи розморожування їжі доцільно купити саме мікрохвильовку.

Найактуальніші моделі кухонних побутових приладів зазвичай мають елементарне й зручне керування, тож навіть літнім людям потрібно лише кілька хвилин, щоб опанувати нову техніку.

Подаруйте можливість готувати легко й швидко

Даруємо можливість швидко і легко готувати

І мікрохвильові печі, і духові шафи потребують мінімального втручання у процес приготування, тож і для кулінарів-початківців, і для досвідчених кухарів такі пристрої подарують найцінніше – час.

До того ж сучасні побутові прилади ощадливо споживають електроенергію, тому одержувач такого презенту зможе готувати, коли заманеться і що заманеться, забувши про лічильники світла.