Блогери з Південної Африки розповіли правду

про труднощі навколосвітніх подорожей

Блогери з Південної Африки розповіли правду

Останнім часом дуже часто в мережі з'являється інформація про щасливих мандрівників, яким набридли сірі будні з восьмигодинним робочим днем, тому вони продали все своє майно, придбали квиток на сайті авіакаси https://aviakassa.net/ і вирушили подорожувати світом. Звичайно, всі вони ведуть блоги, де викладають фотографії неймовірних місць, дивлячись які, їх читачи зітхають, сидячи в офісі. Але чи дійсно таке життя дійсно просте та красиве, чи є і зворотній бік?

Шанель Картелю та Стіво Денбегер з Йоганнесбурга теж кинули роботу і вирушили у подорож навколо світу. Кілька місяців тому про те, що пара відмовилася від високооплачуваної роботи та вирушила у подорож, розповідали в ЗМІ. Мандрівники ведуть свій блог HowFarFromHome в мережі Інстаграм, і головна їх мета - дізнатися, як далеко від будинку вони зможуть забратися. Вони пообіцяли собі максимально виходити із зони комфорту під час подорожі.

Мабуть тому мандрівники вирішили показати, наскільки їх подорож є реальною. За їх словами, вони подивилися на свої сторінки у соціальних мережах і зрозуміли, що красиві фотографії - це всього лише фотографії, вони відображають далеко не всю правду. Тож Картель підготувала викриваючий пост, щоб без приховування розповісти всім мрійникам, які бажають відправитися у кругосвітню подорож про можливі труднощі.

Під час своєї великої подорожі Шанель та Стіво у прямому сенсі виявилися на протилежному кінці кар'єрних сходів. Вони беруться за будь-яку найману працю: миття туалетів, прибирання за собаками, викладка товарів у магазинах, прибирання номерів.

«На даний момент, я думаю, ми віддраїли 135 туалетів, розкидали 250 кілограмів коров'ячого гною, розгребли лопатами 2 тони каменів, поклали 60 метрів тротуару, прибрали 57 ліжок і навіть не пам'ятаю, скільки келихів перемили», - пише Шанель.

Шанель та Стіво працюють

Хлопець та дівчина зізнаються, що весь комфорт вони залишили вдома. Незважаючи на постійні підробітки, їм ледь вистачає на предмети першої необхідності.

«Я не стежу за фігурою, вагою та здоров'ям. Але мало не кожен день ми їмо джем з крекерами, спимо по 5 годин та тягаємо неймовірно важкі рюкзаки о першій годині ночі, намагаючись знайти, де б переночувати », - пише в своєму блозі дівчина.

 Мандрівники з Південної Африки 1

Мандрівники з Південної Африки 3

Але не дивлячись на все це, Стіво та Шанель вважають це прекрасним досвідом, адже такий спосіб життя навчив їх ставитися до кожного дня, як до останнього, а також одав скромності до їхніх потреб. І вони сподіваються, що їх досвід надихне на пригоди інших людей.

Мандрівники з Південної Африки 5

Мандрівники з Південної Африки 6

Мандрівники з Південної Африки 7

Мандрівники з Південної Африки 8

Мандрівники з Південної Африки 9