Найдорожча постільна білизна в світі

Найдорожча постільна білизна

Шляхом нехитрих підрахунків можна встановити, що середньостатистична людина проводить уві сні майже третину свого життя. Сон - це ідеальний стан для росту та розвитку дитячого організму, а також кращий спосіб розслабитися і прискорити процес одужання (лікарі не просто так прописують більшості хворих постільний режим).

Для якісного сну необхідні відповідні умови, зокрема, відмінна постільна білизна. Виробники цієї продукції вже давно використовують сучасні технології, щоб отримати на виході білизну, яку дозволяє шкірі дихати, не провокує алергічних реакцій та допомагає організму розслабитися.

Найдорожча білизна Charlotte Thomas Bespoke

Британська компанія Charlotte Thomas Bespoke пішла далі і налагодила випуск постільної білизни, яка вважається найдорожчою на планеті. Одна тільки наволочка від цього виробника обійдеться покупцеві у 2 тисячі 500 американських доларів. А повний комплект постільної білизни коштує понад 10 тисяч доларів.

Все ж не кожен може собі дозволити подібні витрати, в Україні можна придбати елітну постільну білизну, наприклад у магазині Domsky,  але рівень цін, звичайно буде геть інший.

До того ж, з огляду на високу ціну постільної білизни від Charlotte Thomas Bespoke, компанія виробляє постільну білизну виключно на замовлення. Замовлень, до речі, досить багато, адже багато заможних людей готові витратити гроші заради того, щоб їх сон був комфортним. Продукція Charlotte Thomas Bespoke виробляється вручну, з використанням вовни мериносових овець. Ця порода дає гранично м'яку вовну, яка до того ж забезпечує тілу ідеальну температуру під час сну.

Є й інші матеріали, пристосовані британцями для виробництва найдорожчого постільної білизни. Наприклад, простирадла робляться з єгипетської бавовни, а кожне покривало обшито шовком, який привозять з Індії. Все це дозволяє створити постіль, яка не втрачає своїх унікальних властивостей протягом тривалого часу і не викликає алергічних реакцій навіть у немовлят.

Оздоблюють постільну білизну зазвичай  нитками, матеріалом для яких є 22-каратне золото. Саме завдяки ручній вишивці, зовнішній вигляд якої узгоджується з покупцем, кожен з комплектів постільної білизни виходить унікальним.

Люди готові чекати по кілька місяців, а іноді й тижнів, щоб доповнити свою спальну кімнату продукцією від Charlotte Thomas Bespoke, настільки вона є популярною та затребуваною. Чи жарт, більш дорогої постільної білизни просто не існує.