Навіщо потрібен металошукач та що шукають люди

Навіщо потрібні металошукачі

Побачити в звичайному житті людину з металошукачем досить проблематично, хоча б тому, що вони не ходять містом і не обшукують кожну частинку землі. Зазвичай, всі люди, у яких є подібне обладнання, використовують його з різною метою. Ми знаємо людей, які шукають старовинні монети, скарби, предмети побуту, каски тощо. Їх називають шукачами скарбів та мисливцями за старовиною. Для них мало просто купити металошукачі, вони вивчають сотні карт ще тих часів, шукають місця, де проходили бої, де могли бути табори військових, де раніше жили люди. Ви ж розумієте, що в метушні військових днів, часто губилися ножі, зброя, монети, особисті речі тощо. А в наш час, все це є рідкістю, і значить, ви можете продати всі ці речі.

Є й інша категорія людей, яка ходить пляжами та громадськими місця в пошуках дорогоцінних металів. Потрібно розуміти, що металошукачі бувають різні, тобто ви можете налаштувати їх на простий метал, звичайне залізо. Можете налаштувати на мідь, алюміній тощо, ну і природно, можете поставити на пошук дорогоцінних металів, таких як срібло та золото. Шанси знайти щось дороге, досить великі і на це є причина. Металошукач може визначити місцезнаходження золотого кільця або сережки, на глибині від 10 сантиметрів до півметра. Кажуть, що пристрої для новачків, такі наприклад як металошукач Fisher F22, знаходять залізничний вагон або танк, на глибині більше метра.

Є і третя категорія людей, які займаються пошуком чорного металу. Причому, їх мета знайти якомога більше металу та здати його на металобрухт. Ці люди мріють купити металошукач, і поїхати кудись в район, де раніше були птахофабрики, ферми і тому подібні підприємства. До речі, найбільш вдалими місцями є залізничні переїзди. У посадці, поблизу них, можна знайти десятки черевиків, або залишків рейок, а ви самі знаєте, що вага у них є досить великою. Відповідно і вартість однієї такої залізяки може бути чималенькою.

Які цікаві предмети можна виявити з металошукачем?

Які цікаві предмети можна виявити з металошукачем?Здійснити свою дитячу мрію знайти скарб - що може бути простіше? Це легко почати і легко зробити. Крім того, займатися пошуком з металошукачем в Україні - це дуже захоплююче. Немає нічого простішого, ніж придбати металошукач, взяти лопату, дістатися до точки копа - і скарб практично у вас в кишені. Одне з питань, якими переймаються початківці шукачі скарбів - це питання «що шукати»?

Залежно від того де ви оберете точку пошуку, і будуть відрізнятися ваші знахідки. Зазвичай основними місцями пошуку є пляж (середовище з поновлюваними артефактами) та історичні місця (розділяються «по війні» та «по старовині», це середовище з не оновлюваними артефактами).

Що можна знайти металошукачем при пошуку "по старовині":

Термін «по старовині» включає в себе історичні місця для пошуку починаючи з того періоду, коли людина почала використовувати в своєму житті метал, і закінчуючи серединою двадцятого століття. Пошук «по старовині» - це не тільки саме по собі цікаве заняття, але й дуже пізнавальне, а також, як і будь-який пошук, відмінні фізичні навантаження на свіжому повітрі. Щоб навчитися правильно ідентифікувати свої знахідки, вам доведеться зануритися в історію, цікавитися думкою фахівців, читати спеціальну літературу, що значно розширює кругозір. Зазвичай при пошуку «по старовині» пошуковикам трапляються монетки, хрестики та інші предмети, які використовуються людиною в побуті. При розробці старіших місць (скіфські місця) це можуть бути елементи кінської збруї, ножі, сокири, наконечники та багато іншого.

Що можна знайти металошукачем при пошуку "по війні"

До пошуку «по війні» в даний час в основному відносять «знахідки часів Другої світової війни» і такий пошук є досить Які цікаві предмети можна виявити з металошукачем?специфічним напрямком, яким навряд чи варто займатися любителям. Зазвичай пошуком «по війні» займаються спеціально зібрані досвідчені команди. Це обумовлено тим, що дуже багато знахідок в цьому напрямку вибухонебезпечні або вогнепальні, тому потрібні спеціальні знання, вміння та навички роботи з ними. Навіть якщо ви не збираєтеся копати снаряди або патрони, а хочете знайти жетони або відзнаки, ніхто не гарантує вашу безпеку і не застрахує вас від зустрічі з небезпечними артефактами війни, яких до цих пір ще дуже багато. Потрібно звернути увагу, що зазвичай знахідки тих часів, які на сьогоднішній день вже досить довго пролежали в землі, наскрізь проржавілі і розсипаються на очах, чого, на жаль, не можна сказати про не розірвані міни та снаряди.

Що пошуковики зустрічають на пляжі?

На відміну від попередніх, пляжний пошук - це дуже цікаве та безпечне заняття. В першу чергу пляж - це те середовище, де артефакти є поновлюваними. Люди постійно втрачають кільця, браслети, годинники, сережки, монети. Існує навіть окремий сегмент металошукачів, спеціально призначених для пляжного пошуку. Для багатьох людей пляжний пошук стає особистою спеціалізацією. Пляжний пошук можна проводити не тільки влітку, а й з настанням холодів. Зимова пора року дає свої переваги пошуковику, бо взимку часто знижується рівень водойм, а пісок не так сильно мерзне, як грунт, тож копати досить легко.