Що краще, замовити чи купити кухню, всі плюси та мінуси

Що краще, замовити чи купити кухню

Було б надто банально назвати кухню місцем для приготування і прийому їжі. Швидше за все, це чарівна майстерня, де відбувається чудове перетворення харчових продуктів на кулінарні шедеври. А ще це місце для спілкування в тісному сімейному колі, тому створенню інтер’єру варто приділити особливу увагу.

Замовити кухню чи придбати готову?

КухняВ інтернет-магазині МебельОк Ви можете купити меблі для кухні https://www.mebelok.com/uk-ua/mebli-kuhni/ вітчизняного та зарубіжного виробництва. У нашому каталозі Ви маєте можливість оцінити різноманіття модельного ряду готових меблів різних категорій: кухонні гарнітури, кухонні куточки, столи, стільці і т.д.

До того ж, інтернет-магазин МебельОк пропонує виготовлення меблів для кухні на замовлення. Цей варіант забезпечує найбільш раціональній підхід до використання площі приміщення та створить умови для повноцінного відтворення власних переваг та побажань.

Замовити обрану модель або меблевий комплект за індивідуальними розмірами можна з будь-якого матеріалу - від дерев'яного масиву чи меблевого щита до ламінованої ДСП або МДФ. Натуральна деревина вважається більш примхливим матеріалом, бо вимагає дотримання спеціального мікроклімату в приміщенні - температура, вологість. Меблі з ДСП та МДФ є найбільш адаптованими до умов кухні. Вони характеризуються витривалістю до механічних впливів, стійкістю до перепадів температури і вологості, не зважають на пар.

Створюємо інтер'єр

Зазвичай, кухонний простір ділиться на дві зони - робочу і обідню. Меблі для кухні теж поділяються відповідно до свого призначення.

Щоб процес приготування їжі перетворити на задоволення і мінімізувати витрати часу, необхідно правильно оформити робочу зону. Кухонний гарнітур - це багатофункціональні корпусні меблі, які використовуються безпосередньо в процесі приготування їжі, а також для зберігання посуду і кухонного приладдя. Гарнітур складається з набору окремих модулів, розміщених в двох рівнях - підлогові тумби і шафи, об'єднані загальною стільницею, і навісні шафки та полиці.

Сучасні кухонні меблі зазвичай укомплектовані вбудованою побутовою технікою: мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина.

Меблі для обідньої зони - столи та стільці - мають перш за все забезпечувати комфорт. Круглий обідній стіл - дуже популярний тренд в інтер'єрі, але, на жаль, доречний не в кожній кухні. Можливості дизайну інтер'єру кухні обмежені розмірами приміщення, і часто недостатньо великі. В цьому випадку вдалим рішенням може бути кухонний куточок - невеликий кутовий диван, оснащений нішами для зберігання предметів господарського призначення.

Обирайте такі меблі для кухні, в оточенні яких Вам буде зручно і комфортно! Головне, щоб вони були якісними і функціональними!