Орендуйте автомобіль та обирайте власний зручний маршрут

Оренда автомобілів

«MEGARENT» – це відома компанія, яка надає послуги прокату автомобілів у місті Київ та по всій території України (окрім Криму, Донецької та Луганської областей). Серед конкурентів вона вирізняється найбільшим автопарком. Компанія надає послуги прокату машин без водія та з ним (якщо є потреба чи бажання), пропонує автомобілі в оренду на невеликий та довгий строк (можливе тимчасове користування транспортним засобом протягом кількох років), здійснює обслуговування різних урочистих заходів чи подій.

В автопарку фірми є велика кількість машин економ-класу, які можна замовити за низькою ціною, авто бізнес- чи преміум-рівня, що чудово підійде для використання в організації урочистих подій, є також позашляховики. Саме тут ви знайдете той варіант, який вам потрібен. Перед здачею в оренду кожен автомобіль обов'язково проходить технічний огляд. Також варто зазначити, що кожний транспортний засіб застрахований. Переглянути весь асортимент та забронювати для себе автомобіль, який вас зацікавить, можна на сайті компанії.

MEGARENT дає можливість орендувати машини за низькими цінами. Найбільшою популярністю зараз користується послуга оренди автомобіля з водієм. Вона буде особливо зручна для зустрічі в аеропорту іноземних партнерів, при обслуговуванні різних ділових заходів та переговорів з партнерами з інших міст та країн.

Не менший попит має і такий сервіс, як оренда авто без водія, що дає можливість не чекати на таксі чи громадський транспорт. Бажаєте вирушити з сім'єю та друзями на відпочинок чи треба самостійно відвезти дитину в дитячий садок? Тоді ця послуга стане вам у нагоді, адже так приємно керувати своїм пересуванням та часом за власним бажанням.

Для того щоб орендувати автомобіль в компанії «MEGARENT», необхідно виконати декілька умов:

  • клієнт має бути старшим за 21 рік;
  • стаж водіння має бути не менше двох років;
  • подати такі документи: паспорт, ідентифікаційний номер (якщо ви громадянин України) та посвідчення водія, яке вважається дійсним на території країни.

Розрахуватись за послугу можна декількома способами: готівкою, безготівковим розрахунком та за допомогою кредитної картки (MasterCard, Maestro, Visa), що дуже зручно для орендарів.

Користуватись транспортним засобом можна на всій території України за винятком Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим. Послугу оренди авто обирають люди, які цінують свій час.