Осінні підмостки Києва

Дощить і похмуро стає на вулицях міста, пейзажі втрачають в насиченості фарб і починає здаватися, що і сам злегка в'янеш, разом з навколишнім середовищем і пролітаючим повз листям, нервово кружляючи навколо. Все це навіває меланхолію, але комусь і приємна така осіння хандра. У будь-якому випадку, обдуваються вітрам залізобетонні конструкції і гротескні обличчя в сірих тонах, все це наштовхує на якусь думу, починає хотітися, а чого - ось це питання можна вирішиити, адже тут мова не про щось матеріальне, а про духовне, мабуть. Саме в цьому випадку, жителям Києва і приходить на допомогу театр, а точніше - театри і їх неосяжний репертуар для найвибагливішого глядача і будь-який варіант роздумів.

прем'єри Києва 1Ось здається вам, що тяжко і не вистачає сил вже, а тут «Записки молодого лікаря» і порівняно, все вже не так і погано, а, раптом, ви задумалися про сучасне мистецтво і фіктивність постмодернізму (і таке з людьми буває), а вам на допомогу прийде «Оголена зі скрипкою» Коуарда. Проблеми в шлюбі - «Фрекен Жюлі» Стріндберга, одвічне питання боротьби поколінь - «Соло для годинника з боєм», «Украдене щастя» для тих, хто волелюбний, але трохи розгубився, або, припустимо, вам не вистачає загадок в повсякденності, тоді « Шепіт вбивці »за Агатою Крісті, хочеться забутися - «співай, Лола, співай» Манна. Крім того класика: «Вишневий сад», «Кайдашева сім'я», «Лихо з розуму», «Безприданниця». Також і нова драма, в тому числі «Слава героям», «Сталкери», «Ото була весна», «Попіл» і все це в постановках як від прославлених, так і від молодих українських режисерів: Меркулової, Богомазової, Петранюка та інших.прем'єри Києва 2

Театр - це настрій, він його створює, він його підтримує, переносить і передає. І вам залишається тільки обрати відповідний спектакль, де ви знайдете єднання думок з тим, що відбувається на сцені. Сходіть жовтневого вечора до затишної київської зали і, повірте, вам схочеться ще, а що б вибрати з усього цього розмаїття постановок - заходьте на афішу і читайте опис, хоча, може вистачити і лише назви.

Коротко про прем'єри Києва

Що б хоч трохи було легше обирати, пропонуємо вашій увазі короткі ТОП вистав на жовтень, це виключно суб'єктивна думка з жанрової різноманітності, почнемо?

Першою в списку у нас буде «Мітіна любов: щоденник» - в театрі «Золоті ворота». Здавалося б, чергова інтерпретація повісті Івана Буніна, на давно розкриту тему, але цей, не звичайний театр, в центрі Києва славний не тільки сучасною і казуальною 

прем'єри Києва 3

обстановкою, але й новаторським баченням в мистецтві. Мітіна любов поставлена ​​Белозоренко і є пластичною драмою, в незвичайному сплетінні гри та хореографії, де рухи гармоніюють зі словами, де кожен помах, як зміна декорацій - розкривається питання про те, що ж таке любити, а чи варто любити взагалі? Приходьте обов'язково і будь готові плакати.

Під номером два постане комедія «Оголена зі скрипкою» поставлена ​​за Коуард в Театрі російської драми ім. Лесі Українки. Це іскрометна сатира, яка вкрай тонко висміює і сучасне мистецтво і критиків його в тому числі. Сюжет крутиться навколо смерті відомого постмодерніста, картини якого продавалися за мільйони, ось тільки картини виявилися зовсім не його! В чому справа, як таке може бути? Скажу відразу, це не плагіат, а ось що ж - приходьте подивитися, це того варто.прем'єри Києва 4

І наостанок розповімо вам про «Веселощі сердечні або кепка з карасями» Богомазова. Сяюча постановка - візитна картка лівобережного театру і зовсім не просто так. Це ігрова постановка, де актори живуть і веселяться, а атмосфера сповнена легкістю і прийдеться до смаку всім тим, хто так втомився від повсякденності, кого тягне до природного розслаблення. І весь цей контраст сутінків та блідих обличь з сердечністю і чистотою обов'язковий до перегляду і навіть вартує поїздки на лівий берег.

Ось такі короткі вступні за виставами Києва на жовтень від kontramarka.ua, обирайте та радуйте себе мистецтвом в кращих його проявах.

прем'єри Києва 5