Пуховики Helly Hansen - стиль, гідний справжніх чоловіків

Норвезький бренд Helly Hansen чудово попрацював над новою колекцією чоловічих пуховиків цього року. Перед тим, як приступити до розробки моделей, працівники компанії провели опитування понад 52 тисяч представників сильної половини людства у 12 країнах світу, щоб дізнатися, який зимовий верхній одяг їм хочеться. Саме посилаючись на отримані дані, були створені універсальні та багатофункціональні пуховики. Інтернет-магазин ESTAFETA розповів докладніше про пуховики HH.

Пуховики Helly Hansen - стиль, гідний справжніх чоловіків

Формула досконалості від Helly Hansen

Згідно з отриманою інформацією від чоловіків, ідеальний пуховик повинен мати наступні характеристики:

  • комфортна форма;
  • легкість;
  • великі кишені;
  • практичні кольори;
  • надійна змійка;
  • зносостійкість;
  • міцність.

На ці риси верхнього одягу і зробили акцент дизайнери Helly Hansen. Пуховики бренду дійсно вийшли стійкими до зовнішніх подразників. Вони мають подвійну прошивку, яка витримує максимальні навантаження. Також, речі вкриті спеціальним водонепроникним матеріалом, який затримує вологу на поверхні. Тканина пуховиків складається з тонких волокон, які надійно захищають від вітру.

Формула досконалості від Helly Hansen

Крім того, до нової лінійки пуховиків Helly Hansen було додано кілька стильних та практичних акцентів. До них слід віднести регульовані капюшони, які можуть зніматися. Ці елементи одягу є якісним захистом від дощу, снігу або вітру. Розкішного та дорогого вигляду їм надає хутряна окантовка, яку легко відстебнути при бажанні.

У розробці нової колекції пуховиків була задіяна найсучасніша технологія компанії Helly Hansen - Helly Tech®.

Helly Tech® - шлях до кращого захисту у зимовий час

Інноваційне технологічне рішення Helly Tech® було створено та запатентовано брендом Helly Hansen зовсім недавно. Незважаючи на це, воно вже досить широко використовується у виробництві верхнього одягу, показуючи свою неймовірну ефективність.

Helly Tech® забезпечує надійний захист від вологи, холоду та вітру, навіть під час найжорсткіших погодних умов. За допомогою цієї технології створюється специфічний водонепроникний та герметичний матеріал, який вкриває верхній шар пуховиків.

Для виготовлення деяких варіантів чоловічого верхнього одягу використовувалася поліпшена технологія Helly Tech Professional®. Вона передбачає наявність не одного, а трьох захисних шарів. Такі пуховики ідеально підійдуть для туристичних походів або занять зимовими видами спорту.

Бренд Helly Hansen - одяг, загартований норвезькими морозами

Компанія Helly Hansen є одним з лідерів на світовому ринку з виробництва якісних спортивних товарів. Серед продукції бренду знаходяться одяг, взуття та аксесуари для активного життя. Компанія була заснована 1877 року в Норвегії, і вже протягом півтора століття вражає високими функціональними можливостями та оригінальними дизайнерськими рішеннями своїх моделей.

Цього року чоловічі пуховики Helly Hansen викликали справжній фурор. Можливо, секрет цього криється у попередній підготовці бренду (опитування чоловіків) до виробництва або ж нові моделі дійсно вийшли досконалими.

Пуховики Helly Hansen стали найкращим подарунком для чоловіків, які навіть в зимовий час бажають активно проводити час, вирушаючи у тривалі подорожі або займаючись улюбленими видами спорту!