Переваги лікування алкоголізму в приватній клініці

Переваги лікування алкоголізму в приватній клініці

Відомо, що умовити хвору алкоголізмом людину кинути пити та почати лікування потребує багато зусиль. Допомогти алкоголіку прийняти правильне рішення допоможе виведення з запою. У домашніх умовах процедуру проводить лікар клініки, викликаний додому. Ін'єкція безпечних та нешкідливих препаратів швидко очистить організм хворого, зніме ломку та істотно полегшить фізичний стан. Лікарі клініки «Recovery» —досвідчені психологи, вони зуміють встановити довірливі відносини з будь-яким пацієнтом. Тимчасове полегшення від тривалого утримання прийому спиртного сприятливо впливає на свідомість алкозалежної людини і вона, як показує практика, завжди приймає правильне рішення — позбутися від алкоголізму.

За необхідності, в умовах клініки проводиться апаратне очищення крові пацієнта. Плазмаферез — ефективний метод, який допомагає повністю зняти інтоксикацію.

Позбавлення від алкоголізму неможливо без ретельного медичного обстеження, за якого, можливо, будуть виявлені хронічні хвороби, набуті людиною під час прийняття міцних спиртних напоїв. Терапевт призначить певний курс лікування.

Лікарі-психотерапевти для зменшення тяги до алкоголю пропишуть хворому антидепресанти або транквілізатори. Дозування цих препаратів контролюється і виписується для кожного пацієнта індивідуально.

Окрім індивідуальних сеансів з лікарем-психотерапевтом, проводиться колективна робота в групі з такими ж алкозалежними людьми. Така система дозволяє фахівцям застосовувати нові методи лікування алкоголізму (цілком успішні!), як: коректне навіювання, гіпноз, кодування, підшиття блокаторів. Всі заходи вимагають повної та усвідомленої згоди хворого на лікування і допомагають назавжди кинути пити. Ці методи вже давно практикуються і вони приносять позитивний результат. А з розвитком нових технологій і ще більш нових методик, вони вдосконалюються, стають більш якісними та ефективними.

На допомогу алкоголіку для зняття нервовості, алкогольної «ломки» та здобуття спокійного сну призначається фізіотерапевтичне лікування. Масаж, ксенотерапія, електросон — вони істотно полегшують загальний стан хворого і прискорюють процес одужання.

Чому у клініці «Recovery» допомагають?

У центрі створені найсприятливіші умови для лікування та реабілітації залежностей від алкоголю, наркотиків та інших проблем сучасного суспільства.

Досвідчені фахівці проводять позбавлення від алкоголізму крок за кроком разом з хворими. Для цього використовуються загальноприйняті методики і авторські напрацювання. Створена власна програма реабілітації алкоголіків.

Комфортний стаціонар, розташований в парковій зоні, уважний та розуміючий персонал, а також інноваційне обладнання дозволяють (при бажанні) абсолютно анонімно позбутися алкоголізму в умовах повної ізоляції від навколишнього оточення.

Після лікування пацієнт має можливість і далі отримувати поради та настанови фахівців під час адаптації до умов нормального життя.

На сайті клініки з лікування алкоголізму ви можете ознайомитися з переліком послуг та цінами. Сьогодні вони доступні кожному.

 

Зволікати не можна! Телефонуйте, і в клініці «Recovery» вам завжди допоможуть!