Найбільш затребувані професії у Львові

Місто Львів вважається одним з найдинамічніших в західній частині України. Багата історія, середньовічна архітектура роблять його улюбленим місцем для проведення відпустки і святкових днів, туристичних екскурсій. Однак життя самих городян практично не відрізняється від укладу жителів інших населених пунктів. Всі теж ходять на роботу або знаходяться в її пошуку. І зазвичай цей момент викликає певні труднощі. Складно знайти вакансію за своєю спеціальністю, підібрати заняття з хорошим доходом та перспективою кар’єрного зростання. Щоб полегшити завдання, варто вивчити ринок праці і з’ясувати, яка робота у Львові сьогодні затребувана. По-перше, це допоможе зорієнтуватися тим, хто тільки збирається здобувати фах або підвищувати кваліфікацію. По-друге, дасть можливість чітко зрозуміти перспективи заробітку в місті Лева.

Найпопулярніші професії Львова

Тенденції ринку праці

У Львові ситуація з пошуком роботи значно не відрізняється від інших міст України. Зберігається парадоксальна ситуація, коли спостерігається дефіцит персоналу на держпосади у сфері освіти та медицини (через низьку заробітну плату). Але в той же час зростає попит на більш прибуткові професії (галузь фінансів), де вже зафіксовано достатню кількість претендентів.

Молоді львів’яни, що знаходяться в пошуку спеціальності, як з’ясувалося, теж вважають за краще вступати на економічні факультети і шукають себе у творчості. Незабаром очікується наплив банкірів, фінансистів, дизайнерів. Відповідно, це призведе до перенасичення персоналом цих галузей ринка праці.

Затребувані професії сьогодні

Затребувані професії у ЛьвовіВ Україні аналіз ринку праці проводять щорічно і моніторять зміни протягом усього року. Так, навесні найвищу середню зарплату отримували працівники наступних сфер:

  • фінансової;
  • страхової;
  • видобувної промисловості та розробки кар’єрів.

Було також складено рейтинг найбільш низькооплачуваних посад. Згідно даними весняних досліджень, у список увійшла діяльність в наступних сферах:

  • тимчасового розміщення;
  • організації громадського харчування;
  • адміністративного або допоміжного обслуговування;
  • охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Серед затребуваних професій поміж самих претендентів значаться продавці. Охоче ​​йдуть львів’яни на посади в юридичній сфері, IT і в області послуг краси. Так, користуються попитом професії перукаря, майстра нігтьового сервісу, косметолога. Ці спеціальності популярні і в інших містах країни.

На сьогоднішній день пошук роботи в Україні – одне з найбільш наболілих питань. В цілому попит поки перевищує пропозиції на ринку праці. Ще на стадії вибору професії варто вивчити тенденції та перспективи розвитку сфери, де вона застосовується. В іншому випадку можуть виникнути труднощі з працевлаштуванням через відсутність відкритих вакансій.