5 міфів про горілку

Горілка Немирів Делюкс - це базовий алкогольний напій, який можна широко використовувати у приготуванні коктейлів, страв, а також застосовувати для найрізноманітних побутових цілей. За багато десятків років цей алкогольний напій обросте безліччю міфів, які міцно вкоренилися у свідомості людей, але разом з тим вони не мають з реальністю нічого спільного.

5 міфів про горілку

Міф 1 - Від горілки гладшають

Цей міф заснований на тому, що алкоголь містить чималу кількість калорій. Слід розуміти, що калорії - це тільки енергія, яка виділяється під час спалювання того чи іншого продукту в калориметрі. Спирт горить прекрасно, проте в ньому повністю відсутня будь-яка харчова цінність, а також вуглеводи, білки, жири, вітаміни та інші елементи. Рецептура горілки Nemiroff - це спирт і вода. З огляду на такий мізерний склад, особливо тут не погладшаєш.

Міф 2 - Преміум горілка п'ється краще

Горілка Немирів Делюкс піддається багатоетапному очищенню, але мало хто відчує різницю між поганим і хорошим алкоголем під час застілля. Наслідки швидше будуть виявлятися похмільним синдромом. Якщо в алкоголі багато домішок, і його очищення була недостатнім, яскравість наступного ранку буде затьмарена НЕ найприємнішими відчуттями.

Міф 3 - Горілка НЕ ​​вивітрюється

Як і воді, спирту властива здатність випаровуватися, тож навіть у горілки є норми природного вивітрювання. Але ось протухнути або прокиснути вона не може. Тому якщо ви зберігаєте Nemiroff De Luxe в щільно закритій тарі в темному місці, за ЦИХ умов термін придатності Немирів практично необмежений.

Міф 4 - Винахідник горілки Менделєєв

Батько таблиці періодичної системи хімічних елементів, всупереч розхожій омані, не має до винаходу горілки жодного відношення. Менделєєв дійсно проводив досліди, досліджуючи реакції спирту з водою, проте тільки для вивчення їх фізичних властивостей. Сам Дмитро Іванович ніколи НЕ вживав цей алкогольний напій.

Міф 5 - Горілка може зігрівати

Це один з найпоширеніших, і через те небезпечних міфів. Багато хто вважає, що горілку винайшли в холодних регіонах з метою зігрівання на холоді. Однак жодного зігріваючого ефекту алкоголь не має. Коли людина заходить з морозу і випиває такого напою, прискорюється серцебиття, через що виробляється додаткова енергія, яка мов би гріє тіло зсередини. Але ось на морозі пити з цією метою не потрібно, оскільки цей ефект втрачається. Відбувається зворотне - капіляри розширюються, через що організм швидше втрачає тепло, що призводить до переохолодження.