Вишуканий стиль в інтер'єрі

Добре продуманий дизайн, навіть за малих витрат, може переважити дорогий ремонт і зробити житло затишним та комфортним. Варто лише керуватися кількома простими правилами організації інтер'єру. Призначення обраного приміщення повинно показувати спосіб життя та звички мешканців. Незначні перепланування можуть надати достатньо місця для додаткових зон, таких як: дитяча, кабінет, гардеробна. Простір і висота завжди переконливо привілейовані - наповнюють повітрям і підсилюють враження від атмосфери приміщення. Тому ці параметри обов'язково присутні в дорогих та заможних апартаментах. До того ж вишукані та якісні меблі можуть підкреслювати статус власників та надавати інтер’єрам вигляд ексклюзивності. Такими можуть бути італійські меблі.

Меблі з Італії

Меблі з ІталіїМеблі з Італії завжди цінувалися в усьому світі і вважалися найкращими.У звичайних же квартирах варто цього прагнути задля штучного розширення меж хоча б шляхом особливостей людського сприйняття кольору й світла. Освітлення створює атмосферу в помешканні: від спокійної розслабленої до такої, що стимулює збудження. Триярусне штучне освітлення: загальне, місцеве й освітлення робочих зон та максимальна кількість джерел природного денного світла у вигляді вікон і дзеркал – це те, що потрібно для затишку, здоров'я і краси. Колір, фактура й орнамент дуже щільно пов'язані в інтер'єрі – чари спрацьовують при повторах окремих фрагментів і плям від нюансів до обманних зорових ефектів збільшення чи зменшення простору. Темні й холодні кольори здатні візуально збільшити простір, а в оточенні теплих тонів робиться затишно. Порядок дизайну приміщення в тому, що людині властиво комфортніше почуватися в оточенні симетрії. Настрій та неповторність оселі створюються розташуванням меблів, творів мистецтва й організацією ліній пересування, що повинні обов'язково бути присутні в житловому приміщенні.

Гармонія і стиль – це те, що справляє яскраве враження, перетворює приміщення в житло та є межею хаосу й мистецтва в речах, які ми використовуємо щодня. Тут дозволяється все: від чіткого слідування визначеного напряму мистецтва й аж до створення власного стилю. Індивідуальність в деталях і дрібних штрихах стане ідеальним способом поєднання всіх елементів дизайну інтер'єру. Свобода творчості й неповторність є дуже важливими факторами, оскільки саме вони складають унікальність, вирізняють людей творчих з поміж інших. В організації простору не може бути готових рішень. Ваш дім в очікуванні сміливих експериментів.