Жакардова постіль та її основні експлуатаційні переваги

Жакардова постіль та її основні експлуатаційні переваги - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Жакардова постіль та її основні експлуатаційні переваги

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Жаккардова постіль

Для пошиття постільної білизни використовуються різноманітні матеріали. До елітних сортів тканини відноситься жакард. Його виробництво проводиться за допомогою спеціальних верстатів, конструкцію яких розробив ще у 1801 році французький майстер Жаккард Ж.М. Унікальне обладнання дозволяє створювати особливу продукцію, яка відрізняється високою щільністю з красивим рельєфним орнаментом, що нагадує за зовнішнім виглядом гобелен.

Унікальні властивості жакардової тканини

Сучасні ткацькі верстати мало чим нагадують старовинне обладнання, створене більше 200 років назад. В їх конструкції відбулись якісні зміни, але принцип роботи залишився таким же. Жакардова тканина відрізняється цілим рядом позитивних властивостей:

  • приємна на дотик текстура;
  • надзвичайна міцність;
  • привабливий малюнок з повторюваним рапортом;
  • здатність змінювати відтінок кольору, в залежності від рівня освітлення.

Особливо гарно переливається тканинне полотно, створене з натуральних шовкових волокон чи віскози. Для виготовлення жакарду дуже часто використовуються синтетичні матеріали з добрими екологічними показниками. Вони ідеально підходять для пошиття постільної білизни, яку можна придбати, скориставшись послугами сайту le-vele.com.ua/postelnoe-bele/zhakkardovoe-postelnoe-bele.

Особливості створення постільної білизни з жакардового матеріалу

В процесі створення жакардових спальних виборів переважно використовують органічні матеріали у вигляді шовкових чи бавовняних ниток. В деяких моделях продукції є певна кількість синтетики. Спеціалісти компанії "Ле Веле" вважають, що кількість штучних матеріалів не має перевищувати 40 %. Жакардові матеріали добре поєднуються з іншими видами тканини. В деяких моделях внутрішня частина виробів виконується із сатину чи іншого високоякісного матеріалу. Постільна жакардова білизна має багато переваг:

  • довговічність використання;
  • здатність витримувати великий перепад температури;
  • коригування рівня термоізоляції;
  • естетичність;
  • відсутність особливих вимог з догляду та прання.

На споживчому ринку дуже часто трапляються підробки. Тому в процесі придбання постільної білизни перевагу треба надавати перевіреним брендам та магазинам. Одним з таких вважається компанія le-vele.com.ua. Тут завжди можна вибрати комплекти, які відрізняються розмірами, кольором та модним дизайном.