Жакардова постіль та її основні експлуатаційні переваги

Жаккардова постіль

Для пошиття постільної білизни використовуються різноманітні матеріали. До елітних сортів тканини відноситься жакард. Його виробництво проводиться за допомогою спеціальних верстатів, конструкцію яких розробив ще у 1801 році французький майстер Жаккард Ж.М. Унікальне обладнання дозволяє створювати особливу продукцію, яка відрізняється високою щільністю з красивим рельєфним орнаментом, що нагадує за зовнішнім виглядом гобелен.

Унікальні властивості жакардової тканини

Сучасні ткацькі верстати мало чим нагадують старовинне обладнання, створене більше 200 років назад. В їх конструкції відбулись якісні зміни, але принцип роботи залишився таким же. Жакардова тканина відрізняється цілим рядом позитивних властивостей:

  • приємна на дотик текстура;
  • надзвичайна міцність;
  • привабливий малюнок з повторюваним рапортом;
  • здатність змінювати відтінок кольору, в залежності від рівня освітлення.

Особливо гарно переливається тканинне полотно, створене з натуральних шовкових волокон чи віскози. Для виготовлення жакарду дуже часто використовуються синтетичні матеріали з добрими екологічними показниками. Вони ідеально підходять для пошиття постільної білизни, яку можна придбати, скориставшись послугами сайту le-vele.com.ua/postelnoe-bele/zhakkardovoe-postelnoe-bele.

Особливості створення постільної білизни з жакардового матеріалу

В процесі створення жакардових спальних виборів переважно використовують органічні матеріали у вигляді шовкових чи бавовняних ниток. В деяких моделях продукції є певна кількість синтетики. Спеціалісти компанії "Ле Веле" вважають, що кількість штучних матеріалів не має перевищувати 40 %. Жакардові матеріали добре поєднуються з іншими видами тканини. В деяких моделях внутрішня частина виробів виконується із сатину чи іншого високоякісного матеріалу. Постільна жакардова білизна має багато переваг:

  • довговічність використання;
  • здатність витримувати великий перепад температури;
  • коригування рівня термоізоляції;
  • естетичність;
  • відсутність особливих вимог з догляду та прання.

На споживчому ринку дуже часто трапляються підробки. Тому в процесі придбання постільної білизни перевагу треба надавати перевіреним брендам та магазинам. Одним з таких вважається компанія le-vele.com.ua. Тут завжди можна вибрати комплекти, які відрізняються розмірами, кольором та модним дизайном.