Жіночі дублянки зі шкіри – кращий варіант зимового одягу

В холодні зимові дні дуже важливо забезпечити збереження тепла. Для цього в кожному жіночому гардеробі з'являються пуховики, шуби чи курточки з синтепоновим наповнювачем. З моди вже багато років підряд не виходять зручні та красиві дублянки, для виготовлення яких використовується натуральне чи синтетичне хутро. Одяг такого виду демонструє феноменальні зігріваючі властивості. Сьогодні модельєрами пропонуються різноманітні фасони дублянок, які відрізняються якістю матеріалу, кольором, довжиною і декоративним оформленням.

Серед колекцій одягу, які пропонує інтернет-магазин roksan.ua/zhenskaya-kollekcziya/dublenki, можна без великих зусиль вибрати річ, яка не тільки зігріє жінку при сильному морозі, але й допоможе їй створити неповторимий образ.

Переваги натуральних дублянок з овчини

Жіночі дублянки зі шкіриЗимовий одяг для жінок, пошитий з овечої шкіри, має багато переваг. Він забезпечує надійний захист від холоду в зимові дні кожній представниці прекрасної статі. Дублянки від компанії Roksan.ua мають багато позитивних сторін:

  • зовнішню привабливість;
  • різноманітність кольорів;
  • широкий вибір фасонів;
  • довгий строк експлуатації;
  • адекватну вартість.

В нинішньому сезоні на зміну популярним шубкам-авіаторам прийшли оригінальні короткі моделі та вироби середньої довжини. Придбання такої дублянки вважається найбільш практичним вибором, бо її власниці гарантується відсутність постійних забруднень країв одягу. Для декоративного оформлення зимового вбрання використовується вишивка, хутряні коміри та вставки, капюшони, аплікація зі шматочків шкіри чи тканини.

Дублянки із тоскани – кращий вибір для молодих дівчат

Сьогодні серед молоді великою популярністю користуються вироби, виготовлені зі шкіри тонкорунних тосканських овець. Такий матеріал вважається елітним, бо він має привабливий зовнішній вигляд та підвищені експлуатаційні характеристики. Дублянки із тоскани можна носити кілька сезонів, не турбуючись за втрату форми чи кольору. Вони відрізняються м'яким довгим хутром. Сучасні виробничі технології дозволяють одержувати різноманітні кольори верхнього одягу, тому споживачам гарантується задоволення особистих смаків і переваг. Якісні дублянки характеризуються акуратними швами, чистотою зовнішньої поверхні матеріалу, не линяють та обладають відмінними гідровідштовхуючими властивостями.