Літня відпустка в Затоці

Літня відпустка в Затоці

Відмінний варіант для літнього відпочинку - це поїздка на Чорноморське узбережжя. Затока - курортне селище, яке знаходиться між Чорним морем та лиманом. Морський курорт знаходиться недалеко від Одеси і привертає туристів цілий рік. У літню пору тут можна купатися, приймати сонячні ванни, відпочивати дикунами і насолоджуватися кожним днем.

Затока приваблює туристів приємними кліматичними умовами, просторими пляжними зонами і теплим морем. На території курорту знаходиться велика кількість туристичних баз які працюють не тільки влітку, а й взимку надають комфортабельні апартаменти.

Туристи, які вибирають відпочинок на Чорноморському узбережжі, будуть приємно здивовані облаштованими пляжними зонами та різноманітністю розваг. Для відпочиваючих тут обладнані бунгало, лежаки та ігрові майданчики для дітей. Деякі бази відпочинку в Затоці і пансіонати мають окремі пляжі і самостійно облаштовують території, щоб гостям було максимально комфортно.

Особливості Чорноморського курорту Затока

Серед розваг можна організувати прогулянку на катері і насолодиться морськими красотами. Хто любить адреналін, має можливість покататися на водному мотоциклі, зайнятися віндсерфінгом або пролетіти на парашуті. Також в Затоці знайдеться заняття для рибалок. На території курорту відмінно ловляться бички, судак, минь і навіть камбала. Для того, щоб рибалка запам'яталася, можна взяти в оренду катер або яхту.

Особливості Чорноморського курорту Затока

Затока відрізняється за рівнем інфраструктури та наявності розважальних комплексів. Продуктовий ринок, сувенірні лавки працюють сезонно. Однак цілий рік у розпорядженні гостей магазини, аптечні пункти, банківські відділення та заправки.

Серед молоді курорт вважається найкращим. Приїжджаючи на відпочинок до Затоки, зазвичай туристи вважають за краще відвідати Будакську косу. Тут стрімко зводяться сучасні комфортабельні апартаменти для відпочиваючих. Ціни на бази відпочинку в Затоці на Будакській косі на щабель вищі у зв'язку з новизною та підвищеним комфортом.

Через те, що курорт знаходиться неподалік від Одеси, то є хороша можливість відвідати перлину біля моря і познайомитися з культурною спадщиною. Тут знаходиться безліч історичних пам'ятників, визначних пам'яток та цікавих місць.

Приїжджаючи на відпочинок до Затоки, бронювати апартаменти варто заздалегідь, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант.