Переваги відпочинку на Азовському морі

 і причини зробити його місцем відпустки

Переваги відпочинку на Азовському морі

Азовське море щорічно вітає тисячі туристів і гостей. Кожен відвідувач невеликих, але затишних морських курортів країни знаходить їх дуже комфортними як для спокійного сімейного, так і для активного відпочинку в колі друзів і веселій компанії.

У чому переваги цієї «перлини»? Чому узбережжі привертає величезну кількість туристів, які відвідують його з року в рік? Спробуємо розібратися.

Основні переваги Азовського моря та узбережжя

Курорти Азовського моря часто стають вибором і пунктом призначення численних відвідувачів з України, Росії та інших сусідніх країн. Туристів приваблюють пологі піщані пляжі без каменів та мілке, тепле узбережжі. Небагатолюдні тихі простори на косах або жваві, центральні місця громадського відпочинку - тут можна підібрати варіант проведення часу на будь-який смак.

Другою, не менш важливою перевагою цієї області є м’який та приємний клімат. Купальний сезон триває з травня до вересня. За цей період мінімальній кількості гостей «везе» потрапити на негоду. Велика частина сезону сповнена сонячних днів, які можна проводити на теплому березі, ніжачись в ласкавій воді та променях сонця.

Азов приваблює не тільки любителів повалятися на пляжі. Морська фауна дуже різноманітна і часто стає причиною для подорожей рибалок. Тут можна придбати і скуштувати вишукані, смачні страви з мешканців солоних вод. Але рибалка - це не єдина розвага для туристів. Азовські курорти оснащені всім необхідним для комфортного, цікавого проведення часу. Тут працюють:

  • кафе, ресторани, клуби;
  • аквапарки;
  • екскурсійні програми;
  • розваги на морі або на суші для дітей та дорослих.

Звичайно ж, варто зазначити і мальовничі пейзажі курортних куточків. Оточені морем коси, неймовірні затоки і самотні маяки - все це наповнить відпочинок тут яскравими спогадами і позитивними емоціями.

Лікування та оздоровлення на Азовському узбережжі

Лікування та оздоровлення на Азовському узбережжі

Великий потік туристів прибуває до Азовського моря з метою не тільки відпочити. М'який клімат та приємні погодні умови, насичене корисними сполуками повітря, багатий біоактивними речовинами пісок дозволяють зміцнити здоров'я та поліпшити роботу імунної системи, удосконалити стан шкірного покриву, волосся, нігтів, гармонізувати дихання та функції серця.

Курс пісочних ванн, лікувальні ресурси озера Сиваш, термальні джерела роблять курорти бальнеологічними. Поїздка сюди дозволяє підвищити життєвий тонус, поліпшити метаболізм, нормалізувати роботу ендокринної, дихальної, серцево-судинної систем та опорно-рухового апарату.

Сімейний, комфортний відпочинок

Для гостей і туристів відкриті двері численних курортів, які приємно радують своїми мальовничими пейзажами, чистими просторими пляжами, теплою прозорою водою. У розмаїтті варіантів можна легко розгубитися. А зробити правильний вибір дуже важливо, коли мова йде про відпочинок душею, думками й тілом. Але ми можемо порекомендувати ідеальний для вас варіант. Переваги проведення часу в цьому місці оцінили численні родини й дружні компанії. Вас чекає відмінний відпочинок на Азовському морі на базі «Дружба».

Гостям готелю запропоновані першокласні умови для проживання і розваг. З повним переліком послуг, фотографіями території та пляжу можна ознайомитися на сайті. Там же представлені ціна на оренду житла і контакти для зв'язку та бронювання номерів.