Санаторій Ріксос Прикарпаття (Rixos) Трускавець

Один з найсучасніших та комфортабельних комплексів на всій території курорту. Орієнтований на преміальний відпочинок та бальнеологічне лікування, він розташований на природній височині на краю центрального парку міста. Тиша та спокій доповнюються особливо чистою атмосферою, наповненою запахами хвої впродовж цілого року.

Санаторій Ріксос Трускавець

Медичний напрямок санаторію

Санаторій Rixos орієнтований на індивідуальний підхід до кожного гостя. Після комплексного медичного обстеження бальнеологічна здравниця здатна допомогти людям з наступними супутніми захворюваннями:

  • хронічні захворювання з урології та гінекології;
  • відновлення роботи шлунково-кишкового тракту;
  • патологія суглобів та хребта;
  • лікування легенів після респіраторних захворювань;
  • нормалізація обміну речовин.

Лікування відбувається на основі місцевих джерел мінеральної води, природних факторів курорту Трускавець та численного сучасного медичного обладнання. Досвід лікарів дозволяє поліпшити здоров'я кожного гостя, який приїхав в санаторій Rixos.

Умови проживання

Всі без винятку номери в житловому корпусі санаторію відповідають рівню п'ятизіркового готелю за європейськими стандартами. Преміальний відпочинок спрямований на те, щоб гість відчував себе комфортно в будь-який момент перебування на курорті, незалежно від сезону. Вісім типів номерів для окремого, парного або сімейного проживання. Будь-який номер підходить для тривалого перебування у Трускавці.

Інфраструктура комплексу

Комплекс самодостатній, та має все необхідне, щоб забезпечити якісний відпочинок й лікування гостей курорту. Головні елементи інфраструктури варто виділити окремо. SPA-зона, доступна для всіх гостей. У теплу пору року діє аквапарк. Досить великий розважальний центр для дорослих. Окрема інфраструктура для найменших гостей. Невеликий торговий пасаж.

Харчування в санаторії Rixos

Комплекс має свій власний ресторан Maximus. Стандартна відпустка, без обмеження по харчуванню відбувається за європейським принципом «шведський стіл». Кухарі готують досить різноманітне меню на кожен день. Для тих, хто приїхав з метою медичного відпочинку, ресторан забезпечує гостей дієтичними стравами, у тому числі й вегетеріанськими. Саме вони позитивно впливають на якість лікування. Ресторан має багату винну карту, як місцевих виноградників, так і європейських льохів.