Середня та вища освіта в США

Середня та вища освіта в США

Навчання закордоном відкриває багато перспектив для молодих людей з нашої країни. Якщо ви хочете отримати якісну освіту, нові знання, вміти використовувати їх на практиці, треба знайти надійного партнера, який відбере оптимальні варіанти навчання в країнах Європи, Америки. Компанія IQ Consultancy пропонує такі послуги. Тут ви можете підібрати мовні курси, спеціальні програми для абітурієнтів.

Особливості навчального процесу

Багато наших співвітчизників мріють отримати освіту в США. Тут працюють найвідоміші університети, коледжі. Вони пропонують особливі умови вступу для іноземців. Талановиті абітурієнти отримають стипендію на навчання. Особливість викладання у американських вишах в тому, що тут дають глибокі знання з тих предметів, які для вас є спеціалізованими. Теоретичні знання, які ви отримаєте тут, можна використовувати на практиці. Цьому теж вчать викладачі вишів. Серед інших переваг американської середньої та вищої освіти можна виділити наступні:

  • багаточисленні творчі проекти;
  • гарне ставлення до іноземців;
  • спеціалізовані мовні курси, які можна проходити одночасно з основним навчанням;
  • різноманітні курси для дорослих;
  • розважальні та розвиваючі заходи, які розширюють кругозір.

Як поступити до американського вишу

Щоб поїхати на навчання в США, треба спочатку звернутися до представників компанії IQ Consultancy. Вони запропонують реальні варіанти отримання освіти, враховуючи ваш теперішній рівень знань. Інколи вигідніше закінчити останні класи середньої школи в Америці, щоб отримати деякі бонуси при зачисленні в виші.

В деяких університетах та коледжах є спеціальні підготовчі курси для іноземців. За рік такого навчання ви удосконалите знання англійської мови, розберетеся в особливостях процесу викладання, освітніх програм. Якщо студент гарно закінчує такий підготовчий курс, він автоматично зараховується до другого курсу обраної спеціальності.

Діти від 9 років можуть влітку поїхати на мовні курси до спеціальних таборів, які працюють на базі відомих навчальних закладів Америки. Усі учасники таких програм діляться на групи за рівнем знань. Навчання йде за спеціально розробленими методиками, які адаптовані під іноземців. Подібні курси діють і для дорослих.

Якщо ви зацікавились такою пропозицією, то треба лише зв'язатися з представниками спеціалізованої компанії та подати заявку на підбір курсів або вищих навчальних закладів.