Що таке туристичне страхування і чому воно потрібно для поїздки за кордон

Рік тому ніхто не згадував про оформлення поліса туристичного страхування, коли швидко виїжджав на евакуаційному потязі за кордон. Так само не завжди згадують про цей документ, коли готуються до закордонного відрядження чи поїздки в іншу країну у справах. І це все дарма. Страхування здоров’я під час подорожі має стати одним із найголовніших питань у процесі зборів. Зараз, під час дії воєнного стану, виїзд українців за кордон відбувається за спрощеною процедурою, проте ці умови не є гарантією безпечного перебування в чужій країні і своєчасного лікування.

Туристичне страхування

Коли допоможе туристична страховка

Туристичне страхування дуже важливе для тих, хто опинився далеко від рідного дому, адже воно надає можливість отримати безкоштовну медичну допомогу, якщо з людиною щось станеться. Страховка допоможе в усіх непередбачуваних ситуаціях:

  • при госпіталізації;
  • якщо виникне потреба у невідкладній медичній допомозі;
  • під час аварій, нещасних випадків;
  • коли необхідні консультації з лікарями з будь-яких питань, пов’язаних зі здоров’ям.

Розширені програми туристичного страхування передбачають надання стоматологічного лікування, покриття витрат на екстрене повернення додому, компенсацію за втрачений багаж.

Як оформити поліс туристичного страхування

Прикметою нашого часу стала можливість отримання багатьох страхових послуг онлайн. Туристична страховка не є виключенням. Для придбання такого поліса достатньо зайти на сайт обраної страхової компанії, обрати необхідну страхову програму. Також важливо уточнити суму покриття і перелік країн, де буде діяти страховка. Далі вносять свої паспортні дані у спеціальну форму і оплачують послугу. Протягом кількох хвилин договір буде оформлено і надіслано на електронну адресу. Зауважимо, що у такий спосіб можуть застрахуватися навіть ті люди, які вже на цей час перебувають за кордоном.

Туристичне страхування

Як працює туристична страховка

Якщо трапилася неприємна ситуація, і людина захворіла під час перебування в чужій країні, їй не треба губитися чи піклуватися про те, як знайти найближчу клініку чи до якого лікаря записатися. Ці проблеми допоможе вирішити Служба медичного асистансу. Застрахованій особі достатньо зателефонувати чи повідомити через доступні месенджери про те, що склалася неприємна ситуація.

Далі варто дослухатися порад спеціалістів, які або викличуть невідкладну медичну допомогу за місцем перебування страхувальника, або запишуть на консультацію до клініки. Варто знати, що за ці послуги сплачувати нічого не потрібно. Організацію медичної допомоги бере на себе страхова компанія. Зауважимо, що вартість страхового покриття у країнах Шенгенської зони на сьогодні складає 30 тис. євро. Тоді як ціна страховки стартує від тисячі гривень.

Таким чином, кожен українець може на власному досвіді переконатися, що система туристичного страхування працює, і надійні компанії виконують свої фінансові зобов’язання за будь-яких обставин.