Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Складна ситуація, яка склалася в усьому світі в зв'язку з пандемією коронавіруса, сильно обмежила нас в можливості подорожувати. Рамки вибору звузилися всього лише до кількох країн, кордони яких сьогодні відкриті для всіх бажаючих. Чи позначилося це на формуванні вартості авіаперельотів? Ще б пак. Через підвищений попит ціни сильно зросли, а це значить, що туристи прагнуть всіляко економити. Головне питання, яке виникає в голові у кожного: вигідніше гарячі тури чи раннє бронювання? Щоб відповісти на нього максимально точно, давайте спробуємо розібратися у термінах. Ми поспілкувалися з експертами компанії putevka.ua і готові поділитися отриманою інформацією з вами.

Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Раннє бронювання: плюси і мінуси

Виходячи з назви ясно, що це бронювання авіаквитків заздалегідь, тобто мінімум за півроку до дати вильоту. Авіакомпанії стимулюють клієнтів бронювати квитки саме таким чином, бо їм тоді набагато простіше прогнозувати попит і додавати додаткові рейси, в разі необхідності. При такому варіанті бронювання вам можуть запропонувати знижку до 20%, що дуже навіть непогано. Але в умовах пандемії дуже складно планувати щось заздалегідь. Ніхто не знає, як далі буде розвиватися ситуація з поширенням коронавируса. Якщо зараз і є сенс вплутуватися до раннього бронювання, то тільки з перевіреною авіакомпанією, яка давно на ринку і цінує свою репутацію. В якості мінуса раннього бронювання можемо відзначити лише той факт, що змінити дати відпустки вже не вийде, в разі виникнення якихось непередбачених обставин.

Щодо гарячих турів

Гарячою називається путівка, придбати яку можна за пару днів до вильоту і зі знижкою до 70%. Вражає, правда? Є тільки один нюанс: зібрати валізи і вилетіти в подорож доведеться швидко. Якщо це вас не лякає і на роботі завжди можна взяти незаплановану відпустку, то гарячі тури дуже вигідні. Але ви маєте розуміти, що для двох спланувати такий переліт буде складно. Тобто це ідеальний відпочинок, але тільки для однієї людини.

Тут уже кожен вирішує сам для себе, що йому краще. Але, на наш погляд, в умовах пандемії все ж простіше літати гарячими турами або купувати путівку не раніше, ніж за місяць. Це убезпечить вас від ризиків і ситуацій, коли виліт відкладається з незалежних від авіакомпанії причин.