Тури до Албанії

Переваги відпочинку в Албанії

Албанія - це напрям, який тільки починає набирати популярність серед багатьох туристів. Це пов'язано з досить невисокими цінами, різними варіантами активності і безліччю цікавих туристичних турів.

Гарячі тури в Албанію сподобаються кожному, хто любить пригоди і подорожі. Тут є безліч незвіданих місць, видатних і цікавих архітектурних пам'яток. Відносно невисокі ціни, найчистіша вода в річках, озерах, на морі, а також безліч варіантів активності - все це приваблює туристів з усіх куточків світу. Албанія - це відмінна альтернатива для тих, хто хоче відпочити, але не витрачати великі гроші під час відпустки.

Тури до Албанії

Курорти Албанії

В Албанії є як головні курорти, так і невеликі місцеві містечка, в яких можна добре провести час, забувши про повсякденну суєту. Курортні зони в країні умовно ділять на такі:

  • Розважальні. У таких місцях можна знайти безліч різних пляжів, клубів, ресторанів. Тут насичене нічне життя, тому таке рішення відмінно підійде для відпочинку великою компанією друзів або молодій парі.
  • Спокійні. Це невеликі селища, розташовані поруч з великими курортними зонами. Тут можна розслабитися, забути про галас міста і буденну суєту.
  • Для сімейного відпочинку з дітьми. У таких місцях є розваги для всієї родини. Серед особливостей - можливість забезпечити цікаве і пам'ятне дозвілля для дітей.

Також є невеликі прибережні поселення, які пропонують для туристів відмінні умови проживання та якісне обслуговування.

Чим можна зайнятися в Албанії?

Албанія - це відмінний напрямок для тих, хто хоче не тільки відпочити на численних пляжах. Тут можна відправитися на екскурсію, відвідати нічні клуби, ресторани і кафе. Можна подивитися на всю красу природи прямо з висоти - для цього достатньо вирушити в піший похід в гори. Серед найбільш цікавих варіантів розваг в Албанії:

  • Столиця Албанії пропонує ознайомитися з великими пам'ятками та пам'ятниками. Тут можна помітити унікальне поєднання сучасності зі старовинними невеликими вуличками. Варто відправитися до музеїв, щоб детально ознайомитися з історією та цікавими фактами.
  • Природа Албанії заслуговує окремої уваги. Особливо цікавими і красивими вважаються озера, які слід відвідати, щоб зробити неймовірні фотографії.
  • Яскраві пам'ятки давніх епох. Можна відвідати різні пам'ятники, фортеці, руїни амфітеатру. Особливо привабливим буде похід до невеликого містечка Берат, який зберіг свій первозданний вигляд.

В Албанії можна відправитися в піший похід - це відмінне рішення для любителів активного відпочинку. Тут кожен знайде для себе щось до душі та за інтересами.