Тропічний відпочинок в Занзібарі

Вам хочеться кардинально змінити клімат і зануритися у надзвичайний колорит? Тоді Занзібар чекає вас! Дехто вважає, що це окремий острів в Танзанії. Однак насправді це цілий архіпелаг, який складається приблизно з 75 невеликих піщаних утворень. Багато занзібарська острова радо приймають туристів. Основними острівцями вважаються Унгу, Чапвані, Чумбі та інші. На деяких з них розташовані невеликі готелі прямо на березі Індійського океану, який разом з теплими хвилями приносить гарний настрій для відпочиваючих.

Тропічний відпочинок в Занзібарі

Як спланувати поїздку

Клімат на Занзібарі прекрасно підходить для проведення відпочинку у будь-яку пору року. В середньому температура повітря коливається в районі 30 ° C, а вода в океані прогрівається до 27 ° C. Це створює комфортні умови для цілодобового релаксу.

Відправитися в це райське місце допоможе турагентство MAKiNTOUR. Великий вибір путівок та вигідні пропозиції нікого не залишать байдужим. Турагенти швидко підберуть для вас тури в Занзібар, враховуючи всі побажання. Замовляючи путівку заздалегідь, ви забезпечуєте себе комфортним відпочинком. Ніяких шокових ситуацій - тільки сплановане проведення часу.

Важливою перевагою бронювання туру через MAKiNTOUR є послуга «Клієнт-сервіс». Якщо у вас і виникнуть якісь непередбачені ситуації, пам'ятайте, що компанія надає підтримку в режимі 24/7. Буквально будь-яка проблема відпочинку вирішується в межах 2 годин. Це здатне запропонувати не кожне турагентство. Також до послуг клієнт-сервісу відносяться:

  • захист від овербукінгу;
  • двофакторний контроль бронювання;
  • підготовка документів.

Відвідати таке чудове місце, як Занзібар, просто необхідно для отримання позитивних емоцій і відновлення сил. Турагентство MAKiNTOUR не пропонує низькі розцінки на путівки, але на відміну від конкурентів, гарантує повну безпеку і вирішує всі форс-мажори. Навіть якщо у вас немає можливості оплатити тур єдиним платежем, компанія пропонує вигідну розстрочку, умови якої ви знайдете на сайті Makintour.com.

Гарячі путівки до Занзібару

Гарячі путівки

Бажання відпочити біля океану може виникнути раптово. Для таких ситуацій в туристичному агентстві MAKiNTOUR є палаючі путівки в Занзібар. Буквально день-два - і ви опинитеся на острові в оточенні піщаного пляжу, пальм та затишних готелів. Гарячі путівки мають безліч переваг. Зокрема, це:

  • невисока ціна за комфортні умови проживання;
  • спонтанна поїздка, яка обіцяє масу позитивних емоцій;
  • зручний графік (на відміну від придбаних заздалегідь путівок, гарячі тури точно співпадуть з вихідними).Погодьтеся, така поїздка подарує море позитивних емоцій. Купивши путівку в турагенції MAKiNTOUR, ви забезпечуєте собі висококласний відпочинок. Досвідчені менеджери швидко підберуть відповідний тур в Занзібар за системою «Все включено». Вам не потрібно буде особисто шукати готель для поселення, купувати квиток на літак і оформляти страховку.

Джерело: Мережа туристичних агентств - Makintour.com