Чи достатньо Ви знаєте про навчання в Польщі?

Якщо здобувати вищу освіту в Україні немає бажання, а вступати самому за кордон страшно, то Slavic Languages Center стане відмінним рішенням ваших проблем. Компанія допоможе вам поїхати вчитися до Польщі, де ви не просто отримаєте європейський диплом, а й станете справжнім фахівцем у своїй справі.

навчання в Польщі

Один з університетів, які варті вашої уваги - Академія Моджевського, в Кракові (https://slavic-center.com.ua/uk/vnz-krakova/krakivska-akademiya-im-a-f-modzhevskogo/)

Університет Моджевського - це успішний сучасний навчальний заклад, з викладанням на вищому рівні. Завдяки тому, що Академія підтримує зв'язки з навчальними закладами по всьому світу, тут влаштовують різні міжнародні конференції і семінари для студентів. А також, ВНЗ бере участь в програмі обміну студентами Erasmus. За допомогою цієї програми, студенти Краківської Академії можуть поїхати навчатися за обміном до іншої країни, отримати новий досвід і познайомитися з новими людьми.

До Академії приїжджають студенти з 30 країн світу. Тому в групі можуть бути не тільки поляки і українці, а також хлопці та дівчата з таких країн, як наприклад: Непал, Камбоджа, Туреччина, Грузія та ін.

Цікаво і різноманітно

Краківська Академія Ім А Ф Моджевського пропонує своїм студентам різні види спеціальностей. Наприклад, факультет права, адміністрації та міжнародних відносин має такі спеціальності як:

  • міжнародний туризм
  • міжнародний бізнес
  • міжнародні відносини та культурна дипломатія

Ці три спеціальності можна вивчати як польською мовою, так і англійською. Для тих, хто закінчив бакалаврат, є магістратура за цими ж спеціальностями.

Навчання в Академії Моджевського

Також Краківська Академія Моджевського має відмінний факультет медицини і медичних наук. Тут є такі спеціальності як:

  • сестринська справа
  • рятувальна медицина
  • фізіотерапія
  • дієтологія
  • косметологія

Медичний факультет також пропонує навчання двома мовами, а також різні цікаві практики, роботи в лабораторіях і участь в семінарах.

Всі викладачі в Краківській Академії - фахівці своєї справи. Вони навчалися і проходили стажування в провідних ВНЗ світу. Вся інформація, яку підносять студентам, свіжа і зрозуміла. У вільний від занять час студент може підійти до викладача за додатковими знаннями, або отримати їх в сучасній великій бібліотеці.

В Академії приділяють час не тільки навчанню. ВНЗ пропонує своїм студентам спортивні секції: міні футбол, настільний теніс, волейбол, баскетбол, плавання, верхова їзда. Також, для творчих студентів є хор і гурток сучасних танців. Студенти можуть брати участь в студентській раді, в університетській газеті, радіо та телебаченні.