Правила для вивчення англійської мови

Англійська мова вважається найбільш затребуваною в світі. Якщо ви збираєтеся подорожувати, то цілком можна володіти тільки нею, і вас будуть розуміти в більшості країн. Будьте впевнені, що англійська для всіх доступна дійсно для всіх. Кожен здатний вивчити мову та вільно розмовляти нею.

Як вивчити англійську мову

З чого почати вивчення англійської мови?

Як і всюди, спочатку потрібно визначитися, в якій формі ви хочете вивчати мову. Це можуть бути заняття з репетитором, індивідуальні або групові, самостійне вивчення. Перший варіант кращий, тому що:

  • у вас буде складений графік і не буде можливості пропускати заняття;
  • в інтернеті багато інформації, не завжди вона буває вірною;
  • викладач все доступно пояснить;
  • тренувати читання та вимови самостійно неможливо;
  • при вивченні знадобиться розмовна практика.

Загальні поради з вивчення

Для оволодіння англійською може знадобиться багато часу. Щоб не витратити його даремно, дотримуйтеся наступних рекомендацій.

Регулярні заняття

Регулярність - запорука успіху в будь-яких починаннях. Оптимально займатися англійською тричі на тиждень по годині. Але якщо є можливість, приділяйте більше часу. Наприклад, 3 дні на тиждень можуть бути довгі заняття з репетитором, а в інші дні самостійне вивчення або практика по 20-30 хвилин.

Розмовні навички

Мета вивчення англійської - вільне володіння усною мовою. Однак багато хто не тренує  його, тому не можуть зв'язати двох слів, хоч і знають всю теорію.

Тренувати розмовну навичку можна з викладачем. Якщо у вас просунуті знання з англійської, то зверніть увагу на репетиторів-носіїв мови. Якщо ви займаєтеся самостійно, то використовуйте соціальні мережі. Є навіть спеціальні додатки, де ви можете поспілкуватися з іноземцями, щоб підтягнути свою англійську.

Практика

Ще зі школи ми знаємо, що теорія не засвоюється без практики. Щойно нове правило, відразу відпрацьовуйте його на вправах. Потрібно виконати десятки, а то й сотні однакових типових завдань, щоб все точно запам'ятати.

І не обов'язково робити це відразу. Виконуйте завдання по мірі вивчення, але не забувайте повертатися до них з часом, щоб правила не забути.

Зосередьтеся

Якщо ви вирішили вивчати дві мови з нуля, то навряд чи з цього щось вийде. Спочатку вивчіть одну, потім приступайте до іншої. Так знання будуть краще засвоюватися і не змішуватися. Вчити декілька мов одразу можна, тільки якщо ви поліглот.