Як знайти дешевий тур? Секрети та лайфхаки!

Як знайти дешевий тур?

Ніхто не любить платити зайве за подорожі і ви точно знаєте, що існують дуже вигідні варіанти турів, які можна знайти самостійно! 

Вбиваємо до пошуковика "турпошук з Києва" або "турпоиск из Киева" і користуємось сервісом пошуку турів одного з найбільших туроператорів України Anex Tour! Чому саме з Києва і чому на сайті, а не завітати до сусіднього турагентства? А ось тут і починаються секрети і лайфхаки.

Як шукати дешеві тури за кордон:

  • використовуємо онлайн сервіс пошуку турів
  • обираємо більший діапазон дат
  • обираємо більше варіантів місць відпочинку
  • обираємо виліт з Києва
  • бронюємо завчасно

1. Шукаємо тури в інтернеті 

Завітавши до турагенства поруч з домом, імовірність того, що ви придбаєте тур дорожче, суттєво підвищується. Чому? Бо менеджери туристичних агентств навчені як розкрутити клієнта! Більш дорогий турпакет - більші відсотки менеджера. 

Діє звичайний людський фактор. Адже на довгоочікуванному відпочинку економити дуже важко, особливо, якщо тобі пропонують такі "солодкі" варіанти. 

Де в інтернеті шукати дешеві подорожі? На сайті anex-tour.com.ua вгорі ви побачити простий сервіс турпошуку.

Як шукати? Обираєте потрібні умови і далі з запропонованих варіантів підбираєте той, який вам найбільше до вподоби. Для більш зручного вибору, використовуйте фільтри.

Якщо виникнуть додаткові питання - телефонуйте. 

Переваги пошуку турів через інтернет

  • Багато пропозицій. Ви маєте можливість відразу розглянути багато пропозицій за вашими умовами, а не лише те, що відібрав для вас менеджер.
  • Швидкість та зручність. Ви заощаджуєте час на подорож до турагентства, а в разі пошуку гарячих турів - онлайн сервіс взагалі поза конкуренцією! Знайшли гарячу путівку - відразу придбали або забронювали, доки вона не зникла. 
  • Свобода. Радимо вам підбирати тури самостійно. Ви краще за всіх розумієте що саме ви б хотіли отримати і за що згодні платити. Вам ніхто не буде нав'язувати зайве, з вами ніхто не буде хитрувати.

2. Діапазон дат

Зазвичай час для відпочинку суворо обмежений відпусткою, певними зобов'язаннями та плануванням інших справ. Але намагайтеся спочатку знайти тур. Ще тоді, коли у вас є якмога більший часовий простір для вибору дати подорожі. 

Знайшли тур з вильотом у понеділок? Адже відпустка зазвичай починається саме з початку тижня. Пошукайте у наступні два дні - велика ймовірність що подібні пропозиції будуть набагато дешевшими!

Як знайти дешеві путівки на відпочинок

3. Більше варіантів місць відпочинку

Маєте певні уподобання? Завжди їздите до одного й того ж місця? Ну, тоді вам краще намагатися здешевити тур іншими способами, а всім іншим радимо завжди розглядати різні напрямки відпочинку. Це суттєво підвищує ваші шанси придбати якісний і дешевий тур.

Яким чином? 

Тут важливими є як сезонні чинники, так і звичайна випадковість. 

Від сезону залежить ціна на той чи інший напрямок. На одних курортах дешевше відпочивати влітку, на інших - навесні, або взагалі взимку. 

Випадковість полягає в тому, що іноді туроператор не добирає турів на певному напрямку і змушений їх здешевлювати. Саме так і виникають гарячі путівки!

Бажаєте купити дешевий тур - розширюйте кількість варіантів місць відпочинку.

4. Обирайте виліт з Києва

Чому не з вашого міста? Бо більш дешеві тури можна знайти саме серед тих, де виліт здійснюється з Києва. Вища конкуренція серед авіаперевізників дозволяє зменшити ціну за переліт. Іноді різниця буває дуже суттєвою.

Раннє бронювання

5. Бронюйте тури заздалегідь

То що ж робити? Бронювати подорож якмога раніше, чи намагатися спіймати гарячий тур? І той і інший варіант дозволяють придбати путівку суттєво дешевше. 

Насправді кожен варіант має свої перваги і недоліки. 

Раннє бронювання

Недоліки: економія не така велика, як на гарячих турах.

Переваги: ви маєте вибір - самі обираєте готель, місце, умови і т.д. 

Гарячі тури

Переваги: гарні знижки, велика економія. Іноді гарячі тури взагалі можна купити за безцінь.

Недоліки: жодних гарантій, що потрібний вам тур взагалі з'явиться, до того ж посеред сезону готель вам швидше за все прийдеться обирати не з найкращих.

Отже, якщо вам всеодно куди податися, головне подешевше - ваш варіант гарячі тури! Якщо ж для вас важливою є саме якість, то вам краще обрате раннє бронювання.