Навчання за кордоном. Переваги і недоліки

Навчання за кордоном

Швидше за все, кожен погодиться з тим, що процес навчання має бути якісним, щоб отримати необхідні знання, які потім стануть в нагоді у житті і принесуть користь собі та іншим. На жаль, мало вітчизняних ВНЗ і шкіл можуть похвалитися якісним навчанням, куди входять і правильно організований освітній процес, і достатня кількість практики, і вміння викладачів та вчителів зацікавити учнів своїм предметом, а також для студентів можливість працевлаштування за фахом на роботу з нормальною зарплатою . З цих причин учнями і студентами все частіше розглядаються варіанти здобуття освіти за кордоном. Якщо ви один з них, то пропонуємо відвідати сайт https://karandash.ua, де можна переглянути перелік популярних закордонних навчальних закладів.

А ми сьогодні поговоримо, які ж переваги і недоліки у закордонної освіти відносно вітчизняної.

Переваги освіти за кордоном

  • Високий рівень викладання. Основна мета викладачів - не просто прийти і відчитати лекцію, або постаратися «вбити» в голову студента всю, нібито необхідну інформацію, а саме навчання, з урахуванням всіх можливостей і здібностей учня.
  • Престижний диплом. У людини, яка отримала освіту за кордоном, є високі шанси отримати посаду в серйозній та великій компанії, з чого випливає і отримання пристойної зарплати, та швидкий кар'єрний ріст (звичайно ж, при правильному ставленні до роботи і виконання своїх обов'язків).
  • Швидке вивчення іноземної мови. Всім відомо, що вивчення іноземної мови відбувається значно швидше при спілкуванні з людьми, для яких вона є рідною. А в сучасному світі досконале володіння іноземною мовою є обов'язковою умовою при працевлаштуванні на хорошу роботу.
  • Сучасна система навчання. Освіта за кордоном в більшій мірі спрямована на практичну підготовку учнів. Як результат, людина, яка отримала диплом, обладає не тільки теоретичними знаннями, а й має вже практичні навички для майбутньої роботи.

Недоліки закордонної освіти

  • Значно вища вартість плати за навчання та проживання, в порівнянні з вітчизняними, особливо це стосується ВНЗ США та Британії.
  • Особисті чинники. Особливості іншої країни, тривале розставання з друзями і родичами, повністю нове оточення, незнайоме досі не кожному дається легко, особливо в перший час.
  • Необхідність гарного володіння як розмовною, так і літературною іноземною мовою, якою буде проходити освітній процес. Найчастіше це англійська мова.
  • Тривала підготовка документів - процедура, яка очікує кожного, хто вирішив здобувати освіту в іншій країні. З основних - це оформлення візи, реєстрація за кордоном, оформлення медичної страховки - все це потребує чимало сил і часу.

У будь-якому випадку, де б ви не вирішили отримувати знання - у вітчизняному ВНЗ або закордонному - пам'ятайте, що навчання всюди вимагає відповідального підходу і бажання вчитися.