З днем працівника торгівлі: привітання та листівки

Держава вирішила встановити для підприємців професійне свято на знак подяки за їх працю з забезпечення населення необхідними товарами.

Історія свята

Професійний день працівників торгівлі в Україні з'явився 1995-го року, коли президент України підписав указ про встановлення цього свята. Він був призначений на останню неділю липня, тому не має точної дати - з року в рік вона "плаває".

Раніше цей день був об'єднаний з Днем працівників житлово-комунального господарства та працівників сфери побутового обслуговування. Свято в такому вигляді відзначалося з радянських часів, і тільки у 1996 році професійні дні працівників торгівлі вперше відзначалися окремо.

Картинки привітання з днем працівника торгівлі

Картинки привітання з днем працівника торгівлі

Картинки з днем працівника торгівлі

Привітання з днем працівника торгівлі

Листівки з днем працівника торгівлі

Вітання з днем торгівлі

З днем торгівлі

День торгівлі

Привітання з днем працівника торгівлі українською мовою

Свято день бармена

Свято торгівлі

Працівники торгівлі в Україні

З давніх-давен торгівля істотно впливає на економічне та політичне становище України серед інших держав. Встановлення ринкових відносин зробило торговельну галузь популярною і затребуваною. Сьогодні за прилавками стоять, зазвичай, жінки, але ще в середні століття ця професія була переважної чоловічою.

Головне завдання торгової сфери - задовольняти потреби суспільства в товарах і послугах, і на сучасному етапі йде масштабна робота в цьому напрямку, активно розвиваються продажи через Інтернет. Значну частку українського ринку займають дрібні та середні торгові підприємства, і саме вони найчастіше першими надають споживачеві різні новинки.

Як святкують день працівника торгівлі

Цього дня працівники торговельної сфери, співробітники, організовують корпоративні вечори або відзначають свято в колі друзів за святковими столами. Більшість працівників галузі торгівлі зустрічають цей день на роботі, тому буде добре, якщо клієнти, відвідувачі магазинів не забудуть сказати слова привітання та подяки за їх працю.

Важливість і значимість цієї професії полягає не тільки в роботі за касою або прилавком - це праця, що забезпечує наявність товарів на полицях великих мегамаркетів і маленьких торговельних точок. Праця цих людей цінна і необхідна щодня.

Вам буде цікаво:

Картинки Доброго ранку!
Смішні картинки Доброго ранку
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки з Днем Янгола
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Дякую
Картинки Кохаю