Картинки Гарного дня!

Побажання гарного дня українською мовою

Картинки гарного дня українською мовою

Привітання гарного дня

Картинки гарного дня

Листівка гарного дня

Картинки гарного дня

Картинки з побажанням гарного дня

Картинки вдалого дня

Картинки доброго дня

Картинки з побажанням вдалого дня

Картинки вдалого дня українською мовою

Картинки привітання гарного дня

 

 

Картинки чудового дня

Картинки гарного дня кохана

Картинки гарного дня коханий

Картинки чудового дня українською мовою

Картинки гарного дня

Картинки гарного дня

Картинки гарного дня

Картинки гарного дня

Картинки гарного дня

10 способів зробити собі гарний день

Прокидайтеся відразу.

Не відкладайте момент пробудження ані на 10, ані на 20 хвилин, а вставайте відразу ж після дзвінка будильника. Це дозволить вам відчувати себе менш розбитим протягом дня. Крім того, прокинувшись вчасно, ви без поспіху зберетеся на роботу і навіть встигнете приділити хвилинку домашнім справам і спілкуванню з рідними. А це вже гарантує початок гарного дня.

Привітання сонцю.

Прокинувшись вранці, гляньте у вікно і подумки привітайтеся зі світом. Починається новий день, і він сповнений можливостей і перспектив. І цей день обов'язково принесе вам чимало хорошого.

Розминка.

До речі, привітанням сонця також називається і відомий комплекс вправ йоги - Сурьянамаскар. Виконуються ці вправи традиційно на світанку обличчям до сходу сонця. Як і всі інші вправи, він дозволяє не тільки зміцнити тіло, але й привести до ладу думки та емоції. Якщо ви далекі від йоги, то просто зробіть ранкову зарядку. Головне її завдання - дати вашому тілу прокинутися і почати функціонувати в режимі гарного дня.

Контрастний душ як початок гарного дня.

Якщо ви все ще відчуваєте себе сонним і розбитим, то саме час для контрастного душу. Зміна гарячої та холодної води моментально підбадьорить вас, дозволить відчути себе зовсім іншою людиною. До речі, контрастний душ - відмінний засіб для загартовування організму, який дозволить уникнути численних проблем зі здоров'ям.

Енергетичний сніданок.

Приготуйте собі щось більш корисне, ніж яєчня з кавою. Лікарі та дієтологи рекомендують починати ранок з каш, які протягом ще декількох годин після сніданку будуть підживлювати вас енергією. Додайте до будь-якої приготовленої вами каші свіжі фрукти та горіхи, обов'язково гарно оформлюйте страву. Саме усвідомлення того, що ви доглядаєте за собою і стежите за власним здоров'ям, моментально підніме вам настрій і додасть вам трішки усвідомлення гарного дня.

Улюблена пісня.

Розпочніть ранок з прослуховування будь-якої музики. Займатися цим можна, не відволікаючись від своїх звичайних справ. Найголовніше - щоб ваші музичні смаки поділяли також і ваші співмешканці.

Побудуйте план гарного дня.

До речі, згідно зі статистикою, саме так і починають свої дні всі успішні люди. Запишіть все, що маєте зробити сьогодні - від важливих робочих проектів до простих домашніх турбот. Відчуття того, що ви все тримаєте під контролем, додасть вам сил.

Зробіть складну справу.

Після того, як ви склали список завдань на день, оберіть найскладніше з них і виконайте його в першу чергу. Психологи вважають цей метод найефективнішим у боротьбі зі стресом. Щойно ви впораєтеся зі складним завданням, яке б інакше відкладали, ваш настрій тут же покращиться і день стане трішки гарнішим!

Зробіть приємне домашнім.

Коли ми робимо приємне своїм рідним та близьким, то і самі починаємо відчувати себе більш радісними і щасливими. Повісьте на холодильник повідомлення з побажанням гарного дня, приготуйте смачний сніданок. Проводжаючи своїх рідних на роботу або до школи, обов'язково бажайте їм гарного дня та успіхів.

Зробіть фото.

Візьміть за звичку фотографувати себе щоранку. З одного боку, ваш сонний вигляд трохи розвеселить вас. З іншого, ви тут же відчуєте стимул підбадьоритися і привести себе до ладу. Ну а одного разу колекція ранкових фотографій стане для вас приємним та кумедним спогадом.

Читайте також:

Картинки Доброго ранку!
Картинки Доброго вечора

Картинки з Днем Янгола

Картинки Надобраніч

Картинки Солодких снів
Картинки Дякую