Гарні листівки сестрі до дня народження: від брата від сестри

Відкритки з Днем Народження сестрі

Листівки з привітаннями сестрі від сестри

Листівки з Днем Народження сестрі

 

Откритки з Днем Народження для сестри

 

Привітання з Днем Народження для сестри

 

Картинки з Днем Народження сестричко

 

Листівки День Народження найкращої сестри

 

Листівки для сестри до Дня Народження

 

Вітальні листівки для сестри

 

Картинки з Днем Народження сестрі українською

Листівки з привітаннями сестрі від брата

Привітання сестрі gif

 

Привітання сестрі до дня народження

 

Листівка з привітання для сестри

 

Вітальні листівки сестрі

 

Привітання найкращій сестрі

Читайте також:

Як бути гарною сестрою

Споріднені стосунки, особливо стосунки між сестрами, пофарбовані в особливі тони. У житті бувають різні ситуації, і часом трапляється так, що ще вчора людини ближче і рідніше за сестру нема на Землі, а сьогодні хвиля ворожості проскочила між вами. Зрозуміло, що у дитячому віці ми формуємо модель поведінки й одну з головних ролей у цій справі виконують наші батьки. Тим не менш, ми самі творимо свою долю, тому необхідно зробити все можливе, щоб стати доброю сестрою.

  1. 1. Ви маєте міцно зберігати таємниці своєї сестри і не розповідати про них друзям і навіть батькам. До того ж, не намовляйте на сестру нишком своїй кращій подрузі. Якщо ви зробите таке – близька людина може розцінити такий вчинок, як зраду.
  2. 2. Намагайтеся завжди бути відвертою та щирою стосовно сестри. З легкістю діліться з нею секретами і просіть пораду з будь-якого питання. Якщо це буде взаємно, ви будете не просто кровними родичами, а справжніми друзями.
  3. 3. Ніколи не забувайте про святкові події сестри, даруйте їй незвичайні подарунки, дивуйте її цікавими сюрпризами. Можна просто зателефонувати їй у потрібний момент і цей вчинок покаже їй, що вам не все одно, як у неї справи і що ви постійно подумки з нею.
  4. 4. Не заздріть успіхам сестри. Будьте сильною людиною – радійте всьому хорошому, що відбувається у її житті. Можливо, для деяких людей це буде важким завданням, але візьміть собі за правило такий вислів: «Успіх моєї сестри – це початок мого успіху». Повірте, так і станеться насправді.
  5. 5. Постарайтеся зробити все можливе, щоб ваші чоловіки і діти були дружними. Організовуйте сімейні свята, просто проводьте разом вільний час, наприклад – посмажте разом шашлик чи зберіться у похід. Відвідуйте всією сім'єю один одного, не обов'язково це робити тільки на Дні народження, приходьте в гості для того, щоб допомогти по господарству чи посидіти з дітьми.
  6. 6. Тим не менш, якщо ви знаєте, що зараз не час, що у сестри виникли якісь проблеми, прийміть цей факт як належне, без причини не напрошуйтесь у гості, але й не потрібно повністю віддалятися від неї.
  7. 7. Якщо у сестри сталося щось серйозне, подумайте над тим, як і чим ви можете допомогти. Ви можете допомогти, не поінформувавши її, але разом з тим, ви маєте бути глибоко переконані, що ваші дії в цій ситуації дійсно сприятливо вплинуть на сестру.
  8. 8. Якщо відстань між вами можна обчислювати в сотнях, а то й тисячах кілометрів, намагайтеся всіляко підкріплювати ваше спілкування і духовний зв'язок. У наш час для цього існує маса засобів, наприклад, можете переписуватися або телефонувати через спеціальні інтернет-програми, або згадати «бабусин метод» і відправляти звичайні листи за допомогою поштової служби – неважливо як ви переписуватиметеся, головне підтримуйте спілкування, адже так приємно отримувати та читати листи сестри. Ну, і, звичайно, не забувайте надслати сестрі наші вітальні листівки та картинки зі святами!