Чи реально образити подарунком, або що не варто дарувати жінкам на свята?

не варто дарувати жінкам на свята

Напередодні святкових днів багато чоловіків замислюються над тим, що презентувати своїм другим половинкам, колегам по роботі, родичам. Багато з них довго думати не планують, адже вважається, що квіти і цукерки - це найкращий подарунок, завдяки якому можна домогтися повного сприятливого ставлення жінки.

Розповімо, що думають про це самі представниці прекрасної статі. Дослідження у вигляді опитування дозволило дізнатися думку жінок щодо примітивних і традиційних подарунків, а також виявило кілька речей, які не хотілося б бачити в якості презенту ніколи.

Цукерки, букети, ведмеді з сердечками

Незважаючи на те, що багато жінок залишаються в душі маленькими дівчатками навіть тоді, коли їх вік переходить за 40-50 років, величезні іграшки, покликані захопити і зачарувати, їх не радують. Вони займають багато місця в будинку, на них накопичується пил, а після хвилинного захоплення вони виявляються нікому не потрібними.

Солодощі сильно дратують тих жінок, що захоплюються дієтами, дбають про фігуру, прагнуть правильно харчуватися. Спокуса у вигляді шоколадних батончиків може виявитися занадто сильною. В інших випадках представниці прекрасної статі вказують, що їх дратують банальні коробки цукерок, явно дешеві і без вишуканності. Тож якщо ви вирішили дарувати солодощі, подбайте хоча б про те, щоб знайти щось не зовсім стандартне.

Квіти можуть розглядатися, як непогане доповнення до привітання або основного подарунка. Однак величезні букети жінкам не подобаються. Більшість дівчат схильні вважати, що це занадто велика трата грошей на дурниці.

Чи варто дарувати жінкам квіти та солодощі

Чому не варто дарувати дівчині одяг або косметику? І чи вб'ють за спортивний абонемент?

Якщо ви вирішили презентувати те чи інше - краще піти до магазину і замовити сертифікат на доступну суму. На подарункову карту ваша дівчина сама зможе вибрати сарафан жіночий літній або чоботи, які витончено сидять по нозі. Вибирати що-небудь самостійно не варто. Ви можете помилитися з розміром, якщо говорити про одяг, зі стилем, і навіть забарвленням. До свого гардеробу багато дівчат ставляться педантично, вибираючи речі самостійно.

Що стосується косметики - тут все виявиться ще складнішим. Чи точно ви знаєте, який ваша дама цінує бренд, відтінок або аромат? Чи впевнені ви, що у неї немає алергії чи неприязні до продукції цього виробника? Якщо знаєте точно - чому б не вибрати подарунок. Ну а якщо не впевнені ... Не варто.

Не все так просто зі спортивними абонементами, косметикою для догляду за собою, тренажерами для схуднення. Якщо ви знаєте, що дівчина хотіла б зайнятися спортом і спокійно ставиться до заохочень в цьому напрямку - подарунок високо оцінять. Але деякі особи здатні сприйняти подібні речі як образливі натяки, і тоді істерика на тему недосконалостей її фігури і вашої нелюбові буде забезпечена.

Чи варто дарувати гроші?

Ставлення до грошей в подарунок теж неоднозначне. Одні дівчата вважають банкноти ідеальним подарунком, який дійсно дозволить вибрати необхідне або вирішити поточні проблеми. Інші вважають це банальним. В цілому, можна сказати тільки одне. Вибирати презент варто з урахуванням переваг вашої дівчини, її смаків і її погляду на світ. Поцікавтеся у коханої заздалегідь, що б вона хотіла отримати. Тоді вибір подарунка не буде таким хвилюючим.

Попередня 1 2 3 4  Наступна Остання