Привітання жінці прозою

Приголомшливу жінку вітаємо з Днем ​Народження! Бажаємо натхнення, легкості, гарну мрію та безліч варіантів для її виконання. Будь красивою, здоровою, привабливою і чарівною. Кохання, море позитиву та величезного жіночого щастя!Привітання жінці прозою

Вітання з днем народження

 

Вітаю з Днем ​​Народження чудову та добру, дуже красиву і чуйну жінку. Нехай доля випромінює яскраве світло щастя і любові, нехай життя складається з яскравих спогадів, веселих ідей та захоплюючих історій, нехай всі поля діяльності радують успіхами, а близькі люди нехай дарують душевну теплоту і підтримку.

Вітання з днем народження

 

З Днем ​Народження, прекрасна жінка. Нехай весь світ буде біля твоїх ніг, нехай всі історії життя будуть щасливими, хай все ідеї приводять до успіху, нехай всі навколо завжди захоплюються тобою. Бажаю отримувати від життя все, що хочеш і мати в ньому все, що подобається.

Вітання з днем народження

 

Вітаю з Днем Народження! Нехай твої дні наповняться посмішками та добром. І щоб від щастя ти сяяла, всім недругам на зло. Бажаю, щоб мир та радість панували в будинку і душі, і щоб здійснилися всі романтичні мрії. Щоб не тільки на День Народження дарували радість та квіти!

Вітання з днем народження

 

Від душі вітаю Вас з Днем Народження. Бажаю щастя та здоров'я, удачі та добра. Хай сонце яскраво висвітлює ваш шлях, а в двері ніколи не постукає старість. Бадьорості, радості та відданих друзів!

Вітання з днем народження

 

З Днем Народження тебе! Не бійся ризикувати, завжди вір у краще, лови можливості за хвіст, і не згинатися під силою вітру змін. Будь коханою, бажаною, мрійливою, в чомусь дивною, неповторною, і найголовніше - щасливою. Зі святом!

Вітання з днем народження

 

Вітаю з Днем Народження, люба! Нехай твоє добре серце ніколи не болить від переживань за своїх близьких, в твоїх палаючих любов’ю очах сльози з'являються тільки від радості. Бажаю, щоб твоя краса примножувалася разом з життєвою мудрістю. Будь коханою та бажаною!

Вітання з днем народження

 

Мудрець мовив, що світ врятує краса! В тобі ці слова знаходять підтвердження - ти гарна, добра, розумна і дуже світлої душі людина! Вітаю тебе з Днем ​Народження і бажаю, щоб завжди і скрізь ти залишалася собою, з роками тільки молодішала душею та тілом! Нехай мила посмішка освітлює твоє обличчя і завжди допомагає тобі у важких ситуаціях! Кохай сама і будь щиро і безмежно коханою! Твори і радій своєму творінню! Нехай успіх завжди йде поряд з тобою!Привітання жінка з Днем Народження прозою

Вітання з днем народження

 

Дорога, мила, красива, неповторна! Нехай цей день народження принесе тобі радість та щастя, нехай в твоїй долі відбудуться позитивні зміни. Бажаємо тобі удачі, везіння, доброти та міцного здоров'я.

 

Вітання з днем народження

 

Цього чудового дня - у твій день народження - я щиро хочу тебе привітати! А бажаю я тобі зовсім небагато - нехай все що в тебе є, приносить тобі радість, нехай все чого у тебе немає, не буде для тебе необхідним, нехай все про що ти мрієш, дивним чином з'явиться в твоєму житті. Бажаю тобі бути щасливою людиною, радіти кожному новому дню, знаходити задоволення в звичних речах, словом - цінувати те, що маєш. І нехай доля тебе обов'язково любить і дарує чудові сюрпризи!

Читайте також:

Попередня 1 2 3 4 Наступна Остання