15 речей, які ви повинні припинити робити зараз, якщо хочете бути щасливими

Як стати щасливим

Досягнення істинного щастя - це не одноетапний процес. Це зміна нинішнього способу життя; це позбавлення від зайвого та видалення того, що додає негативу до вашого життя. 

Подвиг - це завжди непросто, але як тільки процес почнеться, ви запитаєте себе, чому ви не зробили жодної з цих змін раніше. Звичайно, якщо ви вважаєте, що ще не занадто пізно зробити щасливим своє життя.

 1. Звертати увагу на інших

Чому у дорослих людей все ще присутня ця дріб’язковість? У цьому віці ми маємо оминати все зайве і зосередитися на собі і на тому, що відбувається в нашому особистому житті.

У вас немає причин звертати увагу на справи інших. Не привертайте себе до речей, які не мають відношення до вашого власного життя. Натомість зосередьтеся на собі і на тому, як поліпшити своє життя.

2. Мати нереалістичні очікування

Очікування - грунт всіх розчарувань. Ви налаштовуєтесь на невдачу, маючи занадто завищені очікування від людини або ситуації.

Речі рідко відповідають тому що ми уявляємо, тому багато хто відчуває розчарування.

3. Завжди казати «так»

Навчитися говорити «ні» - це одна з найбільш вільних та могутніх речей, які ви можете опанувати в своєму житті. Рідко люди кажуть «ні» комусь, якщо у них немає виправдання.

Ви маєте розуміти, що якщо ви не бажаєте щось робити - це і є ваше виправдання. У вас є не так багато часу і вам потрібно витратити його на те, що вам дійсно подобається.

4. Робити щось понад міри

Дещо, що ви робити надлишково може бути веселим, поки ви це робите, але згодом ці моменти можуть здатися прикрими.

Їжа, пиття, вживання наркотиків - люди весь час виходять за межі розумного, і тоді вони задаються питанням, чому вони незадоволені. Самоконтроль важливий, і чим раніше він почнеться, тим краще.

5. Прислуховуватися до громадської думки

Просто тому, що більшість людей вважають, що щось правильним, не означає, що це так. У більшості людей немає мужності висловлювати свої власні переконання і, як результат, вони просто ідуть за іншими, незалежно від того, згодні вони з ними чи ні.

6. Жити минулим

Минуле закінчилося і не залишилося нічого, окрім як прийняти його таким, яким воно було, і рухатися далі. Звичайно, минуле навчить вас важливим урокам для майбутнього, але немає необхідності постійно на ньому зупинятися.

Чим швидше ви зможете примиритися з вашим минулим, тим кращим буде ваш результат. Неважливо, ким ви були до того, важливо наскільки ви задоволені тим, ким ви є зараз.

7. Повертатися до «колишніх»

Ці люди знаходяться у вашому минулому і мають бути залишені назавжди. Є причина, з якої вони не спрацювали.

Більшість розлучень залишать у вас тони запитань без відповіді, але саме ви вирішуєте коли обірвати стосунки. 

8. Забагато брати на себе

Життя - це один величезний балансуючий акт, і якщо ви ховаєте себе під занадто великою кількістю завданнь, ви ніколи не зможете бути ефективним. Вивчення того, як розставити пріоритети, є важливою навичкою в житті і тим, що принесе щастя.

Стрес - це найшвидший спосіб залишити поза увагою, щось важливе в житті. Керуючи своїми завданнями правильно, у вас більше шансів уникнути цього стресу.

9. Порівнювати себе з іншими

Ви - не хтось інший, і як би ви не старалися, ви ніколи ним не будете. Це може звучати дивно, але єдина людина, за яку ви можете бути кращою - та, якою ви були вчора.

Ви тільки зупините свій власний розвиток, якщо будете залишатися на зв'язку з розвитком іншої людини.

10. Пліткувати

Немає абсолютно ніяких підстав висловлювати ставлення до чужої поведінки, якщо вона жодним чином вас не стосується.

Чому вам не все одно, що відбувається в чужому житті, якщо воно не впливає на ваше благополуччя?

11. Зустрічатись з кимось абсолютно неправильним для вас

Чому всі, хто хоче бути щасливим, витрачає свій дорогоцінний та цінний час на знайомства з тим, хто геть не потрібен для нього або неї?

Занадто багато людей отримують самовдоволення та зручність в своїх стосунках і не бачать причин для їх припинення, хоча їх партнери не роблять їх щасливими.

12. Бути песимістом

Завжди бачити склянку наполовину порожньою - це жахливий спосіб життя. Зосередивши увагу на всіх негативах у вашому житті, ви ігноруєте, наскільки вам пощастило в інших аспектах.

Приказка: «Якби ми всі кинули наші проблеми в купу і побачили проблеми інших, ми б схопили наші і побігли».

13. Надмірно критикувати себе

Саморефлексія - відмінний інструмент в житті, але він вимагає зовсім іншого застосування, якщо ви постійно засмучуєтесь.

Витрачати свій час на безглузді подробиці про себе не є добрим способом заохотити себе стати кращим. Думайте позитивно, відкрийте свій розум і зосередьтеся на покращенні себе.

14. Ізолювати себе

Проведення часу наодинці може бути приємним ковтком свіжого повітря, але це сильно відрізняється від життя в стані ізоляції.

Щасливі люди люблять оточувати себе іншими, бо вони можуть вчитися. Звичайно, деякі речі можуть бути цікавими, якщо робити їх наодинці, але більшість речей набагато приємніші в компанії інших людей.

15. Зациклюватися на матеріальних здобутках

Просто тому, що щось ви не можете пощупати, не означає, що це не варто вашої уваги. Ви можете добитися більшого задоволення, витративши свій час на життя, а не на інвестування в матеріальні цінності.

Звичайно, хороші речі прекрасні, але це лише речі для вашого життя! Подорож і занурення в іншу культуру можуть дати набагато більше задоволення і сенсу.