5 речей про які шкодують люди перед смертю

5 речей про які шкодують люди перед смертю

Медсестра Броні Уер багато років пропрацювала доглядаючи за вмираючими людьми. Вона проводила з кожним пацієнтом від 3 до 12 тижнів їх останніх днів життя. Броні вразило, наскільки люди змінюються і зростають як особистості в світлі чіткого усвідомлення кінцівки свого існування.

В результаті спілкування зі своїми пацієнтами вона склала перелік найбільш часто висловлюваних жалкувань. Пропонуємо і вам ознайомитися з цим списком, щоб задуматися, чи проживаєте ви своє життя так, як вам дійсно хочеться.

 1. Прикро, що мені бракувало мужності жити так, як хотілося мені, а не так, як від мене чекали інші.

Прикро, що мені бракувало мужності жити так, як хотілося мені

"Це жалкування висловлювалося найчастіше. У той час, коли до людей приходить розуміння того, що їх життя добігає кінця, вони здатні більш чесно оцінити, які устремління так і залишилися не здійсненими. Більшість людей не втілюють в життя і половини своїх мрій і вмираючи, змушені визнати, що це наслідок їх власного вибору та рішень. Здоров'я дає свободу, яку більшість не відчуває, поки вона не втрачена. "

2. Даремно я так багато працював.

Даремно я так багато працював

І знову про сенс життя або чи завжди ми є тими, ким хотіли б бути ... У житті кожного з нас часом наступають моменти, коли почуття незадоволеності, відчуття безвиході або просто стан всепоглинаючої порожнечі, бере верх над розумом, повільно занурюючи нас в темряву ...

"Саме так сказав кожен чоловік, за яким я доглядала. Вони не помітили, як зростали їх діти і не проводили вдосталь часу зі своїми дружинами. Жінки також висловлювали про це жаль, але більшість з них були зі старшого покоління і, зазвичай, не були годувальницями в сім'ї. А ось чоловіки абсолютно всі журилися про час, витрачений на роботу. "

3. Жалкую, що я боявся щиро висловлювати свої почуття.

Жалкую, що я боявся щиро висловлювати свої почуття

"Більшість людей стримували свої справжні емоції та почуття, щоб не конфліктувати з оточуючими їх людьми. Через те вони отримали посереднє існування і їм так і не вдалося стати тими, ким вони могли б стати. Чимало з них в результаті поплатилися здоров'ям бо носили в собі обурення та образи. "

4. Шкода, що я не підтримував контакт зі своїми старими друзями.

Шкода, що я не підтримував контакт зі своїми старими друзями

"Часто люди до кінця не розуміли всієї цінності перевіреної часом дружби аж до останніх тижнів свого життя, а тоді вже було неможливо знайти старих товаришів. Багато так закрутилися у щоденному побуті, що рік за роком все менше підтримували зв'язок з хорошими друзями. Коли ж люди залишають цей світ, вони починають за ними нудьгувати. "

5. Прикро, що я не дозволяв собі жити більш щасливо.

Прикро, що я не дозволяв собі жити більш щасливо

"Багато людей не вірять, що щастя - їх вибір аж до кінця свого життя. Вони живуть заскорузлими стереотипами та звичками. Страх змін змушує їх перевтілюватися як перед іншими, так наодинці з собою, ніби вони і так досить задоволені життям, тоді як в глибині душі їм бракує щирого сміху та дуркування. "

Читайте також: