Кохання врятувало від анорексії

У підлітковому віці К’яра Шобер втратила більше половини ваги після смерті бабусі.

Трагедія в родині К'яри Шобер з Ліхтенштейну цілковито перевернула її свідомість. Після смерті бабусі школярка відмовилася від їжі, з'їдаючи за день всього один персик. В період боротьби з анорексією дівчинка схудла до 22 кілограмів. Колись здорова К’яра стала нагадувати обтягнутий шкірою скелет. Ані лікарі, ані рідні так і не змогли допомогти страждаючому підлітку. У лікарні хвору на анорексію втримати не вдалося: К’яра пригрозила, що накладе не себе руки, якщо її не відпустять додому. Лікарі попередили батьків, щоб вони готувалися до найгіршого: шансів вижити у дівчинки практично не було.

Кохання врятувало від анорексії

"В ранньому підлітковому віці я почала страждати від спазмів шлунку, і відчувала себе постійно товстою. "
"Я почав відчувати себе винною, коли я їла, через те, що я ніколи не відчувала себе голодною, я почала їсти менше і менше"
"Мені так пощастило, що Джейсон допоміг все це змінити, він бачив мене в мої найгірші часи, тож я знаю, що він кохає мене."

22-кілограмову анорексичку врятував від смерті коханий.

Фото анорексія

Жах продовжувався до тих пір, доки К’яра в 17 років не зустріла Джейсона. Після знайомства з ним дівчина відразу ж прийняла пропозицію юнака зустрічатися і буквально через пару тижнів К’ьяра почала одужувати:

"Джейсон врятував мені життя, — розповідає К'яра. — Я розуміла, що анорексія мене вб'є, але нічого не могла зробити, лікарі були не в змозі мені допомогти. Коли в лікарні мене намагалися годувати броколі, кашами та іншими корисними продуктами, я влаштовувала істерику і погрожувала накласти на себе руки. Вигляд їжі викликав у мене в жах. Закоханість змусила мене взяти себе в руки. Джейсон змушував мене їсти скрізь, постійно тягав по кафешках, в кіно, де повно попкорну. Я почала їсти, як нормальна людина".

К'яра з коханим — Джейсоном

Коханий врятував від анорексії

За півтора року Шобер повернулася до колишніх форм і навіть набула спокусливих округлостей. К'яра не відмовляється від солодкого та тістечок, проте регулярно відвідує спортзал. 

Після анорексії