Бодіфлекс

відео

БодіфлексОстаннім часом серед дівчат і жінок, які мріють скинути зайві кілограми, стала дуже популярна методика схуднення Бодіфлекс (Bodyflex, з англійської означає «гнучке тіло»). Bodyflex базується на поєднанні цілого комплексу фізичних вправ (пов'язаних з розтяжкою певних груп м'язів) з діафрагмальним диханням (це тільки називається складно, насправді це означає дихання животом).

Комплекс вправ дихальної гімнастики Бодіфлекс не вимагає великих фізичних зусиль, велику увагу в методиці варто приділити правильній техніці дихання, ну і природно регулярно займатися, а не раз у тиждень (тоді вже точно не чекайте ніяких результатів по скиданню зайвих кг і змін в обрисах своєї фігури).

Ті, хто коли-небудь займався Бодіфлексом (в домашніх умовах, або ж у спеціальних групових студіях), то напевно вже знайомі з технікою дихання, і з основними вправами даної методики. Для початківців же, — тих, хто тільки вирішив відкрити для себе новий тип гімнастики Bodyflex і перевірити на собі ефективність даного способу схуднення, пропонується цілий комплекс типових вправ у відео-форматі з докладними тлумаченнями, що і як робити. Щодня виконуючи 15 хвилинний комплекс, ви досягнете бажаних результатів. Головне, систематичність, — регулярно займайтеся по 15-20 хвилин в день і у вас все вийде. Вправи можна виконувати в домашніх умовах, ніякого спеціального устаткування не потрібно.

Бодіфлекс для початківців – відео уроки вправ для схуднення

Перед початком занять з основного курсу вправ, варто засвоїти техніку дихання Бодіфлекс.

1. Вправа бодіфлекса «Лев»

Вихідне положення: ноги на ширині 30-35 сантиметрів, руки спираються долонями трохи вище колін (поза волейболістки), дивіться прямо перед собою.

Виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і відразу ж прийміть позу «Лева».

Основна поза: широко відкрийте очі і підніміть їх, в цей же час коло губ опустіть донизу (щоки при цьому напружуються), не розслабляючи губ, висуньте язик як тільки можливо (шия напружена, м'язи тягнуться від області під очима до підборіддя). Позу витримайте 8 секунд. Повторіть всі вправу 5 разів.

Коментар: На відміну від пози «Лева» з практики Йоги, губи потрібно зібрати в маленьке коло, щоб не поглибити і не збільшити зморшки на обличчі. Ця поза тренує не тільки тіло, але й обличчя, підтягуються м'язи під очима, навколо рота, щок, підборіддя та шиї.

Дивитися відео вправи бодіфлекса "Лев"

 

2. Вправа бодіфлекса «Бридка гримаса»

 

Вихідне положення: аналогічно попередній вправі, виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і прийміть основну позу.

Основна поза: встаньте прямо, витягніть трохи вперед нижню щелепу, злегка випніть губи, як при поцілунку, витягайте шию, доки не відчуєте напругу шийних м'язів. Підніміть голову, підборіддя тягніть до стелі, ніби Ви збираєтеся її поцілувати. Стійте прямо, для утримання рівноваги, руки можна відкинути назад, як при стрибку з трампліну. П'ятки від підлоги не відриваються.

Позу витримайте 8 секунд. Повторіть всі вправи 5 разів. Обов'язково повертайтеся в основну дихальну позу між повтореннями вправи.

Коментар: Сама Грір Чайлдерс виконує цю вправу дещо інакше. Ця вправа добре тренує м'язи шиї, позбавляє від її в'ялості, а також, від подвійного підборіддя. Якщо у Вас є такі проблеми, то краще починати саме з цієї вправи.

Дивитися відео вправи бодіфлекса "Бридка гримаса"

 

3. Вправа бодіфлекса "Бокова розтяжка"

 

Вихідне положення: аналогічне попередній вправі, виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і прийміть основну позу.

Основна поза: Опустіть лікоть лівої руки на зігнуте ліве коліно. Витягніть праву ногу вбік, не відриваючи ступні від підлоги, відтягніть носок. Вага припадає на ліве коліно. Витягніть праву руку над головою, тягніть її доки не відчуєте, як напружилися бічні м'язи від талії до пахви. Рука пряма, розташована біля голови.

Позу витримайте 8 секунд. Переведіть подих. Повторіть вправу 3 рази в ліву сторону.

Потім, аналогічно, 3 рази в правий бік, обов'язково повертаючись в основну дихальну позу між повтореннями вправи.

Бодіфлекс вправи Бодіфлекс для початківців 

Дихальні вправи для схуднення Комплекс вправ Бодіфлекс

Коментар: Вправа добре прокачує в'ялі м'язи на боках і талії!

4. Вправа бодіфлекса "Відтягування ноги назад"

Вихідне положення: станьте на підлогу, встаньте на коліна, обіпріться на лікті, долоні вниз. Ногу витягніть прямо назад, не згинаючи в колінах, носок на підлозі, пальці ноги дивляться вниз. Підніміть голову, дивіться перед собою. Виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і прийміть основну позу.

Основна поза: підніміть відведену пряму ногу назад, наскільки зможете, носок тягніть до себе. Напружте великий сідничний м'яз.

Позу витримайте 8 секунд, затримуючи дихання і одночасно стискаючи сідничний м'яз. Опустіть ногу і переведіть подих. Повторіть вправу 3 рази.

Потім, аналогічно, 3 рази іншою ногою, обов'язково повертаючись в основну дихальну позу між повтореннями вправи.

Дихальні вправи для схуднення Бодіфлекс для початківців

Комплекс дихальних вправ Вправи для схуднення

 Коментар: Вправа допомагає підтягти в'ялі сідниці і надати їм гарну форму.

Зверніть увагу, щоб під час виконання вправи вага припадала на лікті, нога залишалася абсолютно прямою, не дозволяйте згинатися колінам, а носки щоб завжди були повернуті до вас. Правильне виконання цієї вправи допоможе прокачати саме сідничний м'яз.

5. Вправа бодіфлекса "Сейко"

Початкове положення: встаньте на коліна, руки спираються на підлогу, витягніть убік пряму праву ногу під прямим кутом, ступня має знаходитися на підлозі. Виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і прийміть основну позу.

Основна поза: підніміть праву, витягнуту ногу, до рівня тіла. Нога в коліні не має згинатися. Тягніть ногу вперед, до голови. Намагайтесь піднімати ногу, якомога вище.

Позу витримайте 8 секунд, затримуючи дихання. Опустіть ногу і переведіть подих. Повторіть вправу 3 рази.

Потім, аналогічно, 3 рази іншою ногою, обов'язково повертаючись в основну дихальну позу між повтореннями вправи.

Комплекс Бодіфлекс Дихальні вправи Бодіфлекс

Вправи для схуднення бодіфлекс Вправи для схуднення

Бодіфлекс для схуднення Схуднення для початківців

Коментар: Вправа добре підтягує стегна.

Зверніть увагу, щоб нога не була зігнута в коліні і намагайтесь триматися, як можна більш прямо під час виконання вправи.

6. Вправа бодіфлекса "Алмаз"

Початкове положення: встаньте прямо, ноги на ширині плечей, лікті тримайте високо, руки замкнути в коло перед собою, пальці витягніть і зімкніть, округліть спину злегка. Виконайте дихальну вправу, затримайте дихання, втягніть живіт і прийміть основну позу.

Основна поза: упріться пальцями один в одного, як можна сильніше, напружте м'язи від зап'ясть по всій руці і грудей.

Позу витримайте 8 секунд, затримуючи дихання. Розслабтеся і переведіть подих. Повторіть вправу 3 рази.

Вправа бодіфлекса Алмаз Вправи з дихання

Вправи для схуднення для початківців

Коментар: Ця вправа зміцнить в'ялі м'язи з внутрішньої сторони рук.

Зверніть увагу, щоб лікті не опускалися, руки торкалися один одного тільки кінчиками пальців, а не долонями.

Бодіфлекс - відео повного комплексу вправ