Чи зміниться вартість житла у Вінниці

З початком 2020 року у Вінниці не спостерігається істотної зміни цінової політики на квартири вторинного фонду. Ситуація залишилася на рівні минулого року. Перевага віддається однушкам і двокімнатним. У процентному співвідношенні 70 до 30. Більшість клієнтів вибирають житло з малою площею. Квартири з кількістю кімнат 3 і більше цінуються менше і купуються не так охоче. На це впливає дорожнеча.

Чи зміниться вартість житла у Вінниці

Підвищення попиту спостерігається на квадратні метри у новозбудованих будинках.

Дані з сайту obyava.ua свідчать про три критерія під час покупки:

  • вибір тієї чи іншої житлоплощі залежить від місця розташування будинку;
  • затребувані місця з прилеглими транспортними вузлами;
  • більше 50% опитаних називають пріоритетним питання близькості робочого місця.

Переважна кількість клієнтів віддають перевагу квартирам з приладами обліку ресурсів, готової обстановкою (меблі, побутова техніка).

Відсоток покупців, які обрали квартиру з чорновою обробкою дорівнює 80-ти. Решта 20 віддають перевагу квартирам "заходь і живи". Варіанти без ремонту вибирають покупці, які бажають зробити оздоблювальны роботи відповідно до своїх смаків.

Продавці нерухомості йдуть на поступки і знижують ціни в розумних межах. В середньому це 2-3% від суми.

Існує закономірна особливість яка впливає на терміни продажу. Якщо ціна адекватна і відповідає ринковій вартості - швидкість продажу квартири максимальна. В іншому випадку продаж може затягнутися на довго. І складе пів року і більше.

Популярні мікрорайони серед бажаючих купити квартиру в Вінниці - Замостя та Вишенька.

Житло в нових багатоповерхівках

Велика частина житла в споруджуваних висотках відноситься до економ класу. Тому користується попитом серед жителів Вінниці. Покупцями в основному стають молоді сім'ї та люди середньої вікової групи. Співвідношення 70 на 30 відсотків.

Перед покупкою люди наводять довідки про забудовника. Щоб упевнитися в надійності і позитивній репутації на ринку нерухомості.

Квадратні метри, які введені в експлуатацію купують до 60% споживачів. Новобудови Вінниці - це надійно. Людина не сумнівається і не переживає про вкладені кошти. Інші вважають за краще купити нерухомість на вигідних умовах на етапі будівництва будинку (за меншими цінами).

Ціна бабусиного варіанту

Ціни на квартири побудови 20 століття залежать:

  • від свіжості ремонту;
  • квадратури;
  • планування (суміжні кімнати).

Перед покупкою, люди охочі придбати таку нерухомість, досконально вивчають варіанти і зіставляють зі своїми критеріями вибору.

Перевага віддається цегляній будівлі (70%). Решта купують житло в панельках.

Малий попит на квартири в панельних будинках пояснюється мінусами:

  • тонкі стіни з поганою звукоізоляцією;
  • підвищена чутність;
  • необхідність додаткового утеплення з вулиці.

Який сектор користується попитом 2020-го року.

У Вінниці спостерігається перевага у бік продажу квартир в новобудовах 70 на 30% (вторинка). Покупець вибирає облаштоване житло з поліпшеними зручностями.

Відсоток угод в яких вказують занижену ціну

Через прагнення покупця і продавця зменшити суму податків 80% угод проходять за документами, де вказана менша вартість квартири. Інші угоди купівлі-продажу проходять відповідно до закону.

Ситуація з цінами на ринку нерухомості у Вінниці в найближчий період залишиться стабільною. Попит матимуть квартири середньої площі. Здебільшого в багатоквартирних висотках, які будуються або вже здані в експлуатацію.

джерело