9 порад щодо вибору ліжка

Ми проводимо третину свого життя уві сні, тому життєво важливо витратити час і на придбання якісного ліжка. Неправильне ліжко може призвести до болю в м’язах, погіршення стану спини і, очевидно, недосипу. Прекрасний сон у гарному ліжку навпаки може зробити вас ще кращою людиною. Тож, ознайомтесь з нашими порадами щодо пошуку найкращого типу ліжка для ваших потреб.

Поради з вибору ліжка

Як вибрати найкращий тип ліжка?

Вибір гарного ліжка полягає не тільки в тому, як воно виглядає. Тут є над чим подумати - від прихованих шухляд до ліжок, призначених для певних типів матраців. Тут ми пропонуємо 11 кроків для вибору гарного ліжка:

1. Відвідайте магазин ліжок

Зараз продаж ліжок все більше переміщується в бік інтернет-магазинів. Взагалі меблі займають дуже велику площу і утримувати її - завдання не з дешевих. А це означає, що окрім ціни самого виробу туди додається ще й ціна оренди чи утримання приміщення.

Зовсім інша справа - онлайн магазин меблів. Для прикладу на сайті магазину Svitdivaniv, можна відразу переглянути шалену кількість ліжок різних типів і кольорів - https://www.svitdivaniv.com.ua/category/krovati/

З іншого боку, щоб переконатися, що ви вибираєте найкращий тип ліжка, просто бачити його на екрані не ідеально. Відвідування магазину дозволяє випробувати різні стилі, форми та конструкції, щоб гарантувати, що ви знайдете гарне ліжко.

2. Подумайте про розміри кімнати

Завжди слід враховувати загальний розмір спальні. Якщо спальня занадто мала, масивне ліжко буде не для вас. Щоб правильно відпочити, потрібно мати достатньо місця навколо свого ліжка. Якщо ви покращуєте багатофункціональний простір, враховуйте, що  дивани-ліжка пропонують збереження житлової площі, коли ви на них не спите.

3. Максимально використайте простір з ліжками для зберігання речей

Зберігання речей у ліжку

Якщо у вас немає місця для великої шафи для одягу або ви не знаєте, куди покласти запасні простирадла, то розгляньте як варіант ліжко-тахту. Це найкращий тип ліжок для тих, хто має невеликі кімнати, оскільки вони дають вам достатньо місця для того, щоб легко і зручно зберігати речі.

4. Дайте собі достатньо місця для відпочинку 

Якщо у вас велика або розумна спальня, і ваш партнер завжди займає весь простір у ліжку, тоді подумайте про придбання ліжка великого розміру.

5. Беріть більше ніж односпальне

Навіть якщо ви спите самостійно, це не означає, що вам слід придбати собі односпальне ліжко. Деякі люди потребують чи люблять багато місця, щоб почуватись комфортно, тому, якщо ви один з них, подумайте про інвестиції у двоспальне ліжко .

6. Переконайтесь, що ліжко гарно виглядає

Якщо ви хочете стильне ліжко, яке дійсно додає кімнаті характеру, узголів'я ліжка має бути обов’язково. Обирайте з металевих, м’яких або дерев’яних узголів’їв у різноманітних чудових конструкціях.

7. Потурбуйтеся про спину

Ліжка для спини

Пружинні та рейкові ліжка - найкращий тип для підтримки спини. І завжди пам’ятайте, гарне ліжко має враховувати розмір, форму та конкретні потреби спального місця. Якщо, наприклад, спина часто турбує вас, коли ви лежите, тоді вибирайте регульоване ліжко і спіть у зручному для вас положенні.

8. Ліжка та матраци мають працювати разом

Ніколи не купуйте ліжко, не думаючи про матрац. Там, де це можливо, слід купувати нове ліжко та новий матрац одночасно, оскільки новий матрац на старому ліжку не прослужить так довго, як на новому.

9. Ви отримуєте те, за що платите

Найкраще ліжко для вас - не завжди найдорожче, але, мабуть, не найдешевше. Дешеве ліжко може виглядати нормально, але навряд чи воно надасть вам комфорт, необхідний для повноцінного сну. Перед покупкою непогано поглянути і на відгуки про товари в Інтернеті, так ви зможете побачити, що думають інші люди про товар, який ви купуєте.